Πρώτη νίκη για Ηρακλή

15/10/2017 • 22:23
Ηρακλής
  • shares
Το πρώτο τρίποντο στη Γ' Εθνική πήρε ο Ηρακλής, που πέρασε με 2-1 από την έδρα του Μέγα Αλέξανδρου Τρικάλων για την τρίτη αγωνιστική του β' ομίλου.

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες στην 3η αγωνιστική των ομίλων της Γ' Εθνικής:

1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΕ Διδυμοτείχου-Μ. Αλέξανδρος Καρπερής     2-1
Καβάλα-Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου                4-0
Ορφέας Ξάνθης-Νέστος Χρυσούπολης           1-3
Ελπίς Σκουτάρεως-Απόλλων Παραλιμνίου       2-2
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Αετός Ορφανού    2-0
Δόξα Προσκυνητών-Αρης Αβάτου               0-0
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 3 αγώνες)
Απόλλων Παραλιμνίου       7
ΑΕ Διδυμοτείχου           7
Καβάλα                    6
Νέστος Χρυσούπολης        6
Ελπίς Σκουτάρεως          5
Δόξα Προσκυνητών          4
Ορφέας Ξάνθης             4
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 3
Αρης Αβάτου               2
Αετός Ορφανού             2
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής    1
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου      1
 
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Αρης Παλαιοχωρίου-Εδεσσαϊκός            3-0
ΑΟ Καρδίας-Κιλκισιακός                  2-0
ΑΕ Καρίτσας-Φίλιππος Αλεξάνδρειας       0-2
Αγροτικός Αστέρας-Λαγκαδάς              0-1
Νάουσα-Πιερικός                         3-0
Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Ηρακλής   1-2
Αλμωπός Αριδαίας-Καμπανιακός            1-1
Ρεπό: Μακεδονικός
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 3 αγώνες)
Αλμωπός Αριδαίας                7
Λαγκαδάς                        7
Αρης Παλαιοχωρίου               7
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας  6
Αγροτικός Αστέρας               4
ΑΕΠ Ηρακλής                     4
Πιερικός                        4
Εδεσσαϊκός                      4
ΑΟ Καρδίας                      3 -2αγ.
Νάουσα                          3
Φίλιππος Αλεξάνδρειας           3
ΑΕ Καρίτσας                     3
Κιλκισιακός                     1 -2αγ.
Μακεδονικός                     1 -2αγ.
Καμπανιακός                     1
 
3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΕΠ Καραγιαννίων-Πανλευκάδιος           0-0
Καστοριά-Εθνικός Φιλιππιάδας            0-1
Μακεδονικός Φούφα-Αστέρας Παραποτάμου   1-0
ΑΕ Λευκίμμης-Σκουφάς Κομποτίου          0-0
Θεσπρωτός-Ερμής Αμυνταίου               4-0
Τηλυκράτης-Νέος Αμφίλοχος               0-3
Ρεπό: Δόξα Κρανούλας
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 3 αγώνες)
Μακεδονικός Φούφα       7
ΑΕΠ Καραγιαννίων        7
Τηλυκράτης              6
ΑΕ Λευκίμμης            5
Θεσπρωτός               4
Ερμής Αμυνταίου         4
Εθνικός Φιλιππιάδας     3 -2αγ.
Νέος Αμφίλοχος          3
Σκουφάς Κομποτίου       3
Πανλευκάδιος            3
Αστέρας Παραποτάμου     1
Δόξα Κρανούλας          1 -2αγ.
Καστοριά                0 -2αγ.
 
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Νίκη Βόλου-Αχιλλέας Φαρσάλων       4-1
Βόλος-ΑΟ Σελλάνων                  4-1
Αστέρας Ιτέας-Ολυμπιακός Βόλου     0-0
Αμβρυσσέας-Ρήγας Φεραίος           1-2
Οπούντιος Μαρτίνου-Θήβα            2-4
Βελούχι-Αλμυρός                    1-2
Ρεπό: Διγενής Νεοχωρίου
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 3 αγώνες)
Βόλος                9
Αλμυρός              6 -2αγ.
Νίκη Βόλου           6
Ρήγας Φεραίος        6
Αμβρυσσέας           6
Θήβα                 4
Ολυμπιακός Βόλου     4
Βελούχι              3 -2αγ.
Αχιλλέας Φαρσάλων    3
Οπούντιος Μαρτίνου   3
Αστέρας Ιτέας        1
ΑΟ Σελλάνων          1
Διγενής Νεοχωρίου    0 -2αγ.
 
5ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟΚ Πύλου-Αστέρας Βλαχιώτη             1-2
Αστέρας Αμαλιάδας-Διαγόρας Βραχνέικων  1-0
Καλαμάτα-ΠΑΟ Βάρδας                    2-0
Λεωνίδιο-Παναρκαδικός                  0-3
Ζάκυνθος-Πανηλειακός                   0-3
Αχαϊκή-Παλληξουριακός                  3-1
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 3 αγώνες)
Αστέρας Αμαλιάδας      9
Καλαμάτα               7
Αστέρας Βλαχιώτη       7
Διαγόρας Βραχνέικων    6
Πανηλειακός            5
Αχαϊκή                 4
Ζάκυνθος               4
Παναρκαδικός           3
Παλληξουριακός         3
ΠΑΟ Βάρδας             1
ΑΟΚ Πύλου              1
Λεωνίδιο               0
 
6ος ΟΜΙΛΟΣ
Προοδευτική-Εθνικός           0-0
Πέλοψ Κιάτου-Διαγόρας Ρόδου   0-0
Ενωση Ασπροπύργου-Ιωνικός     0-1
Ιάλυσος-Ζευγολατιό            4-1
Ρόδος-Λουτράκι                1-0
Ρεπό: Κερατσίνι
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 3 αγώνες)
Ένωση Ασπροπύργου    6
Εθνικός Πειραιώς     5
Ιάλυσος              5
Διαγόρας             4 -2αγ.
Ρόδος                4
Κερατσίνι            4 -2αγ.
Προοδευτική          4
Ιωνικός              4
Λουτράκι             3
Πέλοψ Κιάτου         1 -2αγ.
Ζευγολατιό           0
 
7ος ΟΜΙΛΟΣ
Ταμυναϊκός-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής 0-0
Ερμιονίδα-Ερμής Κιβερίου           1-1
Τριγλία Ραφήνας-Χαλκίδα            1-2
Αήττητος Σπάτων-Πανθηραϊκός        2-1
Παναργειακός-Θύελλα Ραφήνας        1-0
Ρεπό: Αιολικός
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 3 αγώνες)
Αήττητος Σπάτων          9
Ερμιονίδα                7
Χαλκίδα                  6
Ερμής Κιβερίου           5
Ταμυναϊκός               4
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής  4
Αιολικός                 3 -2αγ.
Παναργειακός             3 -2αγ.
Πανθηραϊκός              1
Θύελλα Ραφήνας           0 -2αγ.
Τριγλία Ραφήνας          0
 
8ος ΟΜΙΛΟΣ
Ηρόδοτος-Αγιος Ιερόθεος     1-0
Ερμής Ζωνιανών-Ηλυσιακός    1-1
ΑΟ Παλαιοχώρας-Ιεράπετρα    0-2
Φωστήρας-ΑΕ Μυλοποτάμου     3-0
Κηφισιά-Ατσαλένιος          0-0
Ρεπό: Αιγάλεω
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 3 αγώνες)
Ηρόδοτος               7
Ιεράπετρα              6
Αιγάλεω                4 -2αγ.
Φωστήρας               4
Ερμής Ζωνιανών         4 -2αγ.
Κηφισιά                3
Ηλυσιακός              2 -2αγ.
Ατσαλένιος             2
ΑΟ Παλαιοχώρας         2
ΑΕ Μυλοποτάμου         2
Αγιος Ιερόθεος         1
Γράψτε το σχόλιο σας...
17/11/2018 • 08:16

Προβάδισμα για Ιταλία, Σάντερλαντ. Ματς για γκολ σε Πίτερμπορο και Μπρίστολ

Πολλά ματς στις χαμηλές κατηγορίες της Αγγλίας και της Σκωτίας μας δίνουν σε πολλές περιπτώσεις ενδιαφέρουσες ιδέες αναφορικά με την προοπτική παραγωγικότητάς τους ενώ στο Μιλάνο η Ιταλία είναι απόψε φαβορί λόγω κινήτρου

14/11/2018 • 10:51