Πρώτη νίκη για Ηρακλή

15/10/2017 • 22:23
Ηρακλής
  • shares
Το πρώτο τρίποντο στη Γ' Εθνική πήρε ο Ηρακλής, που πέρασε με 2-1 από την έδρα του Μέγα Αλέξανδρου Τρικάλων για την τρίτη αγωνιστική του β' ομίλου.

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες στην 3η αγωνιστική των ομίλων της Γ' Εθνικής:

1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΕ Διδυμοτείχου-Μ. Αλέξανδρος Καρπερής     2-1
Καβάλα-Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου                4-0
Ορφέας Ξάνθης-Νέστος Χρυσούπολης           1-3
Ελπίς Σκουτάρεως-Απόλλων Παραλιμνίου       2-2
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Αετός Ορφανού    2-0
Δόξα Προσκυνητών-Αρης Αβάτου               0-0
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 3 αγώνες)
Απόλλων Παραλιμνίου       7
ΑΕ Διδυμοτείχου           7
Καβάλα                    6
Νέστος Χρυσούπολης        6
Ελπίς Σκουτάρεως          5
Δόξα Προσκυνητών          4
Ορφέας Ξάνθης             4
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 3
Αρης Αβάτου               2
Αετός Ορφανού             2
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής    1
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου      1
 
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Αρης Παλαιοχωρίου-Εδεσσαϊκός            3-0
ΑΟ Καρδίας-Κιλκισιακός                  2-0
ΑΕ Καρίτσας-Φίλιππος Αλεξάνδρειας       0-2
Αγροτικός Αστέρας-Λαγκαδάς              0-1
Νάουσα-Πιερικός                         3-0
Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Ηρακλής   1-2
Αλμωπός Αριδαίας-Καμπανιακός            1-1
Ρεπό: Μακεδονικός
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 3 αγώνες)
Αλμωπός Αριδαίας                7
Λαγκαδάς                        7
Αρης Παλαιοχωρίου               7
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας  6
Αγροτικός Αστέρας               4
ΑΕΠ Ηρακλής                     4
Πιερικός                        4
Εδεσσαϊκός                      4
ΑΟ Καρδίας                      3 -2αγ.
Νάουσα                          3
Φίλιππος Αλεξάνδρειας           3
ΑΕ Καρίτσας                     3
Κιλκισιακός                     1 -2αγ.
Μακεδονικός                     1 -2αγ.
Καμπανιακός                     1
 
3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΕΠ Καραγιαννίων-Πανλευκάδιος           0-0
Καστοριά-Εθνικός Φιλιππιάδας            0-1
Μακεδονικός Φούφα-Αστέρας Παραποτάμου   1-0
ΑΕ Λευκίμμης-Σκουφάς Κομποτίου          0-0
Θεσπρωτός-Ερμής Αμυνταίου               4-0
Τηλυκράτης-Νέος Αμφίλοχος               0-3
Ρεπό: Δόξα Κρανούλας
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 3 αγώνες)
Μακεδονικός Φούφα       7
ΑΕΠ Καραγιαννίων        7
Τηλυκράτης              6
ΑΕ Λευκίμμης            5
Θεσπρωτός               4
Ερμής Αμυνταίου         4
Εθνικός Φιλιππιάδας     3 -2αγ.
Νέος Αμφίλοχος          3
Σκουφάς Κομποτίου       3
Πανλευκάδιος            3
Αστέρας Παραποτάμου     1
Δόξα Κρανούλας          1 -2αγ.
Καστοριά                0 -2αγ.
 
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Νίκη Βόλου-Αχιλλέας Φαρσάλων       4-1
Βόλος-ΑΟ Σελλάνων                  4-1
Αστέρας Ιτέας-Ολυμπιακός Βόλου     0-0
Αμβρυσσέας-Ρήγας Φεραίος           1-2
Οπούντιος Μαρτίνου-Θήβα            2-4
Βελούχι-Αλμυρός                    1-2
Ρεπό: Διγενής Νεοχωρίου
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 3 αγώνες)
Βόλος                9
Αλμυρός              6 -2αγ.
Νίκη Βόλου           6
Ρήγας Φεραίος        6
Αμβρυσσέας           6
Θήβα                 4
Ολυμπιακός Βόλου     4
Βελούχι              3 -2αγ.
Αχιλλέας Φαρσάλων    3
Οπούντιος Μαρτίνου   3
Αστέρας Ιτέας        1
ΑΟ Σελλάνων          1
Διγενής Νεοχωρίου    0 -2αγ.
 
5ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟΚ Πύλου-Αστέρας Βλαχιώτη             1-2
Αστέρας Αμαλιάδας-Διαγόρας Βραχνέικων  1-0
Καλαμάτα-ΠΑΟ Βάρδας                    2-0
Λεωνίδιο-Παναρκαδικός                  0-3
Ζάκυνθος-Πανηλειακός                   0-3
Αχαϊκή-Παλληξουριακός                  3-1
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 3 αγώνες)
Αστέρας Αμαλιάδας      9
Καλαμάτα               7
Αστέρας Βλαχιώτη       7
Διαγόρας Βραχνέικων    6
Πανηλειακός            5
Αχαϊκή                 4
Ζάκυνθος               4
Παναρκαδικός           3
Παλληξουριακός         3
ΠΑΟ Βάρδας             1
ΑΟΚ Πύλου              1
Λεωνίδιο               0
 
6ος ΟΜΙΛΟΣ
Προοδευτική-Εθνικός           0-0
Πέλοψ Κιάτου-Διαγόρας Ρόδου   0-0
Ενωση Ασπροπύργου-Ιωνικός     0-1
Ιάλυσος-Ζευγολατιό            4-1
Ρόδος-Λουτράκι                1-0
Ρεπό: Κερατσίνι
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 3 αγώνες)
Ένωση Ασπροπύργου    6
Εθνικός Πειραιώς     5
Ιάλυσος              5
Διαγόρας             4 -2αγ.
Ρόδος                4
Κερατσίνι            4 -2αγ.
Προοδευτική          4
Ιωνικός              4
Λουτράκι             3
Πέλοψ Κιάτου         1 -2αγ.
Ζευγολατιό           0
 
7ος ΟΜΙΛΟΣ
Ταμυναϊκός-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής 0-0
Ερμιονίδα-Ερμής Κιβερίου           1-1
Τριγλία Ραφήνας-Χαλκίδα            1-2
Αήττητος Σπάτων-Πανθηραϊκός        2-1
Παναργειακός-Θύελλα Ραφήνας        1-0
Ρεπό: Αιολικός
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 3 αγώνες)
Αήττητος Σπάτων          9
Ερμιονίδα                7
Χαλκίδα                  6
Ερμής Κιβερίου           5
Ταμυναϊκός               4
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής  4
Αιολικός                 3 -2αγ.
Παναργειακός             3 -2αγ.
Πανθηραϊκός              1
Θύελλα Ραφήνας           0 -2αγ.
Τριγλία Ραφήνας          0
 
8ος ΟΜΙΛΟΣ
Ηρόδοτος-Αγιος Ιερόθεος     1-0
Ερμής Ζωνιανών-Ηλυσιακός    1-1
ΑΟ Παλαιοχώρας-Ιεράπετρα    0-2
Φωστήρας-ΑΕ Μυλοποτάμου     3-0
Κηφισιά-Ατσαλένιος          0-0
Ρεπό: Αιγάλεω
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 3 αγώνες)
Ηρόδοτος               7
Ιεράπετρα              6
Αιγάλεω                4 -2αγ.
Φωστήρας               4
Ερμής Ζωνιανών         4 -2αγ.
Κηφισιά                3
Ηλυσιακός              2 -2αγ.
Ατσαλένιος             2
ΑΟ Παλαιοχώρας         2
ΑΕ Μυλοποτάμου         2
Αγιος Ιερόθεος         1
Γράψτε το σχόλιο σας...
22/09/2018 • 08:08

19/09/2018 • 10:52