Επέστρεψε στις νίκες ο Πλατανιάς

Σε τροχιά ανόδου παρέμεινε ο Πλατανιάς, καθώς η ομάδα των Χανίων επικράτησε 3-0 του Αιγινιακού στα "Περιβόλια".
13/01/2019 • 16:39

Οι γηπεδούχοι πέτυχαν και τα τρία τους τέρματα στο δεύτερο ημίχρονο και κατάφεραν να προσθέσουν άλλους τρεις σημαντικούς βαθμούς στη συγκομιδή τους.

Στο 66ο λεπτό, ο Πλατανιάς άνοιξε το σκορ με τον Τσαμούρη, ο Μπιανκόνι έκανε το 2-0 στο 77ο λεπτό, ενώ στο 90' ο Βασίλης Καραγκούνης διαμόρφωσε το τελικό 3-0.

Ο Πλατανιάς έφτασε τους 22 βαθμούς και είναι στην τέταρτη θέση της Football League, ενώ ο Αιγινιακός παραμένει ουραγός στην κατηγορία με 9 βαθμούς.
23/10/2019 • 08:00

Απειλούν οι "κοιμισμένοι γίγαντες" σε Λισαβόνα, Άμστερνταμ και Χάντερσφιλντ

Καλά παιχνίδια περιμένουμε σε Άμστερνταμ, Μιλάνο και Λισαβόνα με μικρό αβαντάζ των γηπεδούχων αλλά τις Τσέλσι και Λιόν να "χτυπήσουν" στις όποιες ατέλειες των αντιπάλων τους. Παραγωγικά περιμένουμε και τα τρία ματς της Αγγλικής League One