Νίκη ανάσα για Πανσερραϊκό

Ο Πανσεραϊκός πήρε σημαντικό τρίποντο απέναντι στον Απόλλωνα Λάρισας, αφού επικράτησε με 2-1 και πλησίασε την ζώνη της σωτηρίας.
10/03/2018 • 17:14
Πανσερραϊκός, πανηγυρική

Στους 19 βαθμούς ανέβηκαν οι γηπεδούχοι, που βρίσκονται στο -4 από τον Εργοτέλη, που βρίσκεται πάνω από την επικίνδυνη ζώνη, από την άλλη πλευρά ο Απόλλων Λάρισας βρίσκεται στην 4η θέση με 34 πόντους.

Το σκορ για τον Πανσερραϊκό άνοιξε ο Γκούρτσας, στο 30ο λεπτό, δίνοντας το προβάδισμα στην ομάδα του, ενώ ο ίδιος παίκτης οχτώ λεπτά αργότερα πέτυχε το δέυτερο προσωπικό του τέρμα, διαμορφώνοντας το 2-0. Το μόνο που κατάφεραν να κάνουν οι φιλοξενούμενοι ήταν να μειώσουν στο 84ο λεπτό, με τον Μαυριά.
19/09/2018 • 08:08

Γερό αβαντάζ για την "Σίτι". Διάθεση για γκολ σε Μαδρίτη, Σέφιλντ και Μίντλεσμπρο

Με σαφές προβάδισμα παίζουν απόψε οι ομάδες του Μάντσεστερ στο Τσάμπιονς Λιγκ. Ισορροπημένο το εξ αναβολής παιχνίδι της Γένοβας όπως και αυτό για το κύπελλο Ιρλανδίας όπου η φορμαρισμένη Μποέμιανς απειλεί ευθέως την Ντέρι Σίτι

19/09/2018 • 10:52