Ο Βασίλης Λαμπρόπουλος
22/09/2018 • 21:48

Δε μπορεί χωρίς αυτόν

Ο μοναδικός αμυντικός της ΑΕΚ που έχει καταφέρει μέχρι στιγμής στο φετινό πρωτάθλημα να αγωνιστεί στα οκτώ ματς που έχουν προηγηθεί (πρωτάθλημα και Ευρώπη) και μάλιστα δίχως να λείψει λεπτό είναι ο Βασίλης Λαμπρόπουλος.

Εσω έτοιμος …

Ολοκληρώθηκε η αγωνιστική προετοιμασία του ΠΑΟΚ για τον αυριανό, εντός έδρας αγώνα με την ΑΕΚ. Ο Ραζβάν Λουτσέσκου, ουσιαστικά είχε μια προπόνηση με όλους τους ποδοσφαιριστές στη διάθεσή του εν όψει της επικείμενης αναμέτρησης

Οι παίκτες του Ατρομήτου πανηγυρίζουν το γκολ του Μπούνο
22/09/2018 • 21:23

Έγινε Ατρόμητος στο δεύτερο (video)

Με τα τέρματα του Μπρούνο και του Ουγκράι ο Ατρόμητος επικράτησε της ΑΕΛ στο Περιστέρι με σκορ 2-0, διατηρώντας μάλιστα ανέπαφη την εστία του για τρίτο σερί ματς.

Άφιξη ΑΕΚ στη Θεσσαλονίκη
22/09/2018 • 21:08
Ο Νίκος Βαφέας
22/09/2018 • 21:02

Βαφέας: "Είμαστε καλύτερα από πριν"

Ο Απόλλων γνώρισε μία ακόμη ήττα, κάνοντας απογοητευτικό ξεκίνημα, παρόλ’ αυτά ένας από τους νέους ποδοσφαιριστές του, ο Νίκος Βαφέας παραμένει αισιόδοξος.

Ο Κυριακόπουλος με τον Κοντοέ σε φάση από το παιχνίδι Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης
22/09/2018 • 20:55

Κυριακόπουλος: "Αδικούμασταν..."

Ο Γιώργος Κυριακόπουλος επέστρεψε στην 11αδα του Αστέρα και μάλιστα άνοιξε το σκορ με εκπληκτικό χτύπημα φάουλ στο 4ο λεπτό της αναμέτρησης. Αμέσως μετά το τέλος του αγώνα με τον Απόλλωνα αναφέρθηκε στο τέρμα που σημείωσε, για τις τρεις σερί ήττες και για τον αγώνα που ακολουθεί με τον Αρη.

Ο Αντελίνο Βιεϊρίνια
22/09/2018 • 20:48

Γκολ με ειδικό βάρος

Ηταν 14 Σεπτεμβρίου του 2008 όταν ο Αντελίνο Βιεϊρίνια βρήκε στο δρόμο του για πρώτη φορά την ΑΕΚ. Σε αγώνα που διεξήχθη στην Τούμπα ο ΠΑΟΚ αναδείχτηκε ισόπαλος 1-1 με την Ενωση με τον Πορτογάλο να αγωνίζεται για 85’ και να δίνει τη θέση του σ’ έναν πρώην ποδοσφαιριστή της αντίπαλης ομάδας, καθώς τη θέση του στον αγωνιστικό χώρο πήρε ο Βασίλης Λάκης