17/02/2018 • 20:31
ΑΕΛ-Παναθηναϊκός
17/02/2018 • 20:30

Πέρασαν και από τη Λάρισα οι Νέοι

Νικηφόρο ήταν το πέρασμα της Κ20 του Παναθηναϊκού από τη Λάρισα, καθώς το Τριφύλλι επικράτησε 2-0 της ΑΕΛ με αυτογκόλ του Καλούση στο 3΄και γκολ - πέναλτι του Θεοχάρη στο 58ο λεπτό.

Φλίσκας
17/02/2018 • 20:20

Χωρίς τον τραυματία Φλίσκα η Ξάνθη στο Ο.Α.Κ.Α

Η ομάδα του Μίλαν Ράσταβατς ολοκλήρωσε το Σάββατο με μια τελευταία προπόνηση την προετοιμασία της για τον αγώνα με την Α.Ε.Κ. O Σέρβος προπονητής δεν θα έχει στην διάθεση του τον Κώστα Φλίσκα που είναι τραυματίας.

Ο Σαμέντ Γεσίλ
17/02/2018 • 20:01

Χωρίς έξι στο Φάληρο ο Πανιώνιος

Με πολλές απουσίες βασικών παικτών θα παραταχθεί ο Πανιώνιος στο «Γεώργιος Καραϊσκάκης» εναντίον του Ολυμπιακού για την 22η αγωνιστική του ελληνικού πρωταθλήματος.

Παπαβασιλείου
17/02/2018 • 19:58
Φορτούνης, Σισέ, Ολυμπιακός
17/02/2018 • 19:53

Χωρίς Φορτούνη, Σισέ και Σεμπά

Με πολλές απουσίες θα παραταχθεί ο Ολυμπιακός την Κυριακή το βράδυ στο Καραϊσκάκη, στην αναμέτρηση με τον Πανιώνιο για την 22η αγωνιστική.

Μονομαχία από την Τρίπολη.
17/02/2018 • 19:19

Πέρασε από Τρίπολη με Χατζηισαΐα ο Ατρόμητος! (video)

Μεγάλη νίκη πέτυχε ο Ατρόμητος στην Αρκαδία κερδίζοντας τον Αστέρα με 1-0. Το μοναδικό γκολ που έκρινε στην αναμέτρηση σημείωσε ο Χατζηισαΐας στις καθυστερήσεις. Η παράδοση συνεχίστηκε για τον Ατρόμητο που πλέον μετράει 7 συνεχόμενες νίκες κόντρα στον Αστέρα σε όλες τις διοργανώσεις.