Νίκη με ανατροπή για Λίβερπουλ (video)

Νίκη με ανατροπή για τη Λίβερπουλ επί της Μάντσεστερ Σίτι, της οποίας επιβλήθηκε 2-1 για το International Champions Cup.
26/07/2018 • 05:07
Νίκη με ανατροπή για Λίβερπουλ

To πρώτο ημίχρονο ολοκληρώθηκε χωρίς κάποια από τις δύο ομάδες να βρει δίχτυα, όμως στο 57' ο Σανέ έδωσε το προβάδισμα στην ομάδα του Πεπ Γκουαρδιόλα.

Στο 62ο λεπτό, ο Γιούργκεν Κλοπ έριξε στο ματς τον Μοχάμεντ Σαλάχ και ο Αιγύπτιος κατάφερε να σκοράρει (από θέση οφ σάιντ) ένα λεπτό μετά ισοφαρίζοντας σε 1-1, μετά από ασίστ του Καμάτσο.

Στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων οι "κόκκινοι" κέρδισαν πέναλτι σε μαρκάρισμα που έγινε στον Σολάνκε από τον Χάμφρις και ο Σανέ που ανέλαβε την εκτέλεση νίκησε τον Χαρτ για το τελικό 2-1 υπέρ της Λίβερπουλ.
15/11/2018 • 08:00

Με κίνητρο στα δύσκολα η "γαλανόλευκη". Ματς για γκολ σε Κροατία, Αγγλία

Η Ελλάδa και η Αυστρία θέλουν τη νίκη και με βάση το κίνητρό τους μπορούν να τα καταφέρουν. Ματς για γκολ περιμένουμε στο Βέλγιο, στην Κροατία και στην φιλικά αναμέτρηση της Αγγλίας με τις Ηνωμένες Πολιτείες

14/11/2018 • 10:51