Απίθανος Σαλάχ! Σκόραρε με απευθείας ...κόρνερ (video)

Για άλλη μια φορά ο Μο Σαλάχ "αναστάτωσε" τον ποδοσφαιρικό πλανήτη, σκοράροντας ένα απίθανο γκολ με εκτέλεση ...κόρνερ στη νίκη των "Φαραώ" επί της Σουαζιλάνδης με 4-1.
13/10/2018 • 02:07
Για άλλη μια φορά ο Μο Σαλάχ "αναστάτωσε" τον ποδοσφαιρικό πλανήτη. Ο Αιγύπτιος σταρ σκόραρε ένα απίθανο γκολ με εκτέλεση ...κόρνερ στη νίκη των "Φαραώ" επί της Σουαζιλάνδης με 4-1 για τα προκριματικά του Κυπέλλου Εθνών Αφρικής και το τέρμα του έχει κάνει το "γύρο του κόσμου".

Ο Σαλάχ πέτυχε το πανέμορφο τέρμα στο 44ο λεπτό της αναμέτρησης και έβαλε την υπογραφή του σε άλλο ένα "δημιούργημα".

Πάντως ο Σαλάχ δεν χάρηκε για πολύ το γκολ - ποίημα που πέτυχε κόντρα στη Σουαζιλάνδη, αφού τραυματίστηκε στο 88ο λεπτό και θα υποβληθεί σε εξετάσεις για να διαπιστωθεί το πρόβλημα που αντιμετωπίζει στο πόδι.

19/12/2018 • 09:29

Ντέρμπι πολλαπλών προσεγγίσεων σε Λονδίνο κι Εδιμβούργο

Το μεγάλο ντέρμπι του Λονδίνου θα έχει ένταση, ενέργεια και λογικά θα δούμε γκολ και από τις δύο πλευρές. Περισσότερη διάθεση περιμένουμε στο Λιγκ καπ Γαλλίας από Μονακό και Ναντ ενώ στην Σκωτία η Ρέϊντζερς δοκιμάζεται σε μια πολύ δύσκολη έδρα

19/12/2018 • 10:17