Γκέλαρε στην έδρα της ουραγού η Ζάλτσμπουργκ (video)

Η Ζάλτσμπουργκ δεν τα κατάφερε στην έδρα της Αντμίρα με τις δύο ομάδες να μένουν στο 2-2 για τη 17η αγωνιστική του αυστριακού πρωταθλήματος.
08/12/2018 • 19:54
Ζάλτσμπουργκ.

Οι φιλοξενούμενοι μπορεί να μπήκαν δυνατά και να προηγήθηκαν μόλις στο πέμπτο λεπτό με τον Νταμπούρ ωστόσο η συνέχεια δεν ήταν ανάλογη.

Στο 36ο λεπτό οι γηπεδούχοι έφεραν το ματς στα ίσια με τον Σμιτ και σαν να μην έφτανε αυτό μόλις 25 δευτερόλεπτα μετά την έναρξη του δευτέρου μέρους βρέθηκαν και πίσω στο σκορ χάρη σε γκολ του ίδιου παίκτη.

Εν τέλει, η ομάδα του Ρόζε κατάφερε να σώσει την παρτίδα χάρη σε γκολ του Βολφ στο 70ο λεπτό έπειτα από τραγική έξοδο του Λάιτνερ.
18/12/2018 • 09:43

"Παγίδες" για φαβορί στο Ολλανδικό κύπελλο, στο Αμπερντίν και στο Λέστερ

Προβάδισμα νίκης έχουν η Μάντσεστερ Σιτι, η Μίλαν, η Αμπερντίν και η Αλκμάαρ σε παιχνίδια με ιδιαιτερότητες και διάφορες δυσκολίες. Μικρό αλλά δεδομένο το προβάδισμα της Γκλάντμπαχ, στην απόρθητη έδρα της και της Τουλούζ κόντρα στη αστάθεια της Καέν

18/12/2018 • 10:17