Εύκολο απόγευμα για τη Ζάλτσμπουργκ (video)

Η Ζάλτσμπουργκ είχε εύκολο απόγευμα κόντρα στη νεοφώτιστη Χάρτμπεργκ καθώς επικράτησε 2-0.
18/08/2018 • 21:17
Ο Πρέβλιακ της Ζάλτσμπουργκ

Οι γηπεδούχοι μπορεί να έχασαν ένα τσουβάλι ευκαιρίες στο πρώτο ημίχρονο όμως στην επανάληψη κατάφεραν μέσα σε δέκα λεπτά με τον Πρέβλιακ να πάρουν τη νίκη.

Ο Βόσνιος σκόραρε στο 49ο και 59ο λεπτό χαρίζοντας τη νίκη στην ομάδα του, η οποία διατήρησε το αήττητο και παρέμεινε μόνη πρώτη στην κατηγορία.
16/10/2019 • 10:12

Δοκιμασία κορυφής στην Φουεναλαμπράδα

Με όποιο θετικό αποτέλεσμα η Σαραγόσα μένει απόψε μόνη στην 2η θέση της Segunda División. Δεν θα είναι εύκολο στην Φουεναλαμπράδα ΄όπου η γηπεδούχοι παραμένουν αήττητοι εντός έδρας σε επίσημα παιχνίδια εδώ και ένα χρόνο