Εύκολο απόγευμα για τη Ζάλτσμπουργκ (video)

Η Ζάλτσμπουργκ είχε εύκολο απόγευμα κόντρα στη νεοφώτιστη Χάρτμπεργκ καθώς επικράτησε 2-0.
18/08/2018 • 21:17
Ο Πρέβλιακ της Ζάλτσμπουργκ

Οι γηπεδούχοι μπορεί να έχασαν ένα τσουβάλι ευκαιρίες στο πρώτο ημίχρονο όμως στην επανάληψη κατάφεραν μέσα σε δέκα λεπτά με τον Πρέβλιακ να πάρουν τη νίκη.

Ο Βόσνιος σκόραρε στο 49ο και 59ο λεπτό χαρίζοντας τη νίκη στην ομάδα του, η οποία διατήρησε το αήττητο και παρέμεινε μόνη πρώτη στην κατηγορία.
19/09/2018 • 08:08

Γερό αβαντάζ για την "Σίτι". Διάθεση για γκολ σε Μαδρίτη, Σέφιλντ και Μίντλεσμπρο

Με σαφές προβάδισμα παίζουν απόψε οι ομάδες του Μάντσεστερ στο Τσάμπιονς Λιγκ. Ισορροπημένο το εξ αναβολής παιχνίδι της Γένοβας όπως και αυτό για το κύπελλο Ιρλανδίας όπου η φορμαρισμένη Μποέμιανς απειλεί ευθέως την Ντέρι Σίτι

19/09/2018 • 10:52