Ισοφάρισε στις καθυστερήσεις και περιμένει ΑΕΚ η Αούστρια

03/12/2017 • 23:44
Αούστρια Βιέννης-Ζάλτσμπουργκ
Στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων ισοφάρισε τη Ζάλτσμπουργκ η Αούστρια Βιέννης σε ματς για τη 18η αγωνιστική της αυστριακής Μπούντεσλιγκα, στο τελευταίο της παιχνίδι πριν τον αγώνα της Πέμπτης κόντρα στην ΑΕΚ.

Ο Ούλμερ έκανε το 0-1 για τους φιλοξενούμενους στο 79’ για να ισοφαρίσει λίγο πριν το τελευταίο σφύριγμα ο Μονσάιν.

Η ομάδα της Βιέννης έφτασε τους 23 βαθμούς και είναι στην 5η θέση, με τη Ζάλτσμπουργκ να είναι πρωτοπόρος με 41.

Η σύνθεση της Αούστρια (4-1-4-1): Πεντς, Ντε Πάουλα (87΄ Βενούτο), Μπλαουενστάιερ, Σέρμπεστ, Σάλαμον, Χολτσχάουζερ, Πιρές, Αμπντουλαχί, Πρόκοπ (81΄ Φρινσενμπίχλερ), Λι (87΄ Ταγιούρι), Μονσάιν

Πανιώνιος - ΑΕΚ

Σάββατο 26 Ιανουαρίου, 19:30

Live
23/01/2019 • 07:04

Ματς υψηλού ανταγωνισμού σε Παρίσι, Σεβίλλη και Γλασκόβη

Με κεκτημένη ταχύτητα η Παρί περιμένει την Στρασμπούργκ σε ένα ματς που μάλλον θα είναι ανταγωνιστικό. Πολύ πιο δύσκολο το έργο για την Μπαρτσελόνα και την Ρέϊντζερς κόντρα σε αντιπάλους λιγότερο ποιοτικούς αλλά υπολογίσιμους.