Ισοφάρισε στις καθυστερήσεις και περιμένει ΑΕΚ η Αούστρια

03/12/2017 • 23:44
Αούστρια Βιέννης-Ζάλτσμπουργκ
Στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων ισοφάρισε τη Ζάλτσμπουργκ η Αούστρια Βιέννης σε ματς για τη 18η αγωνιστική της αυστριακής Μπούντεσλιγκα, στο τελευταίο της παιχνίδι πριν τον αγώνα της Πέμπτης κόντρα στην ΑΕΚ.

Ο Ούλμερ έκανε το 0-1 για τους φιλοξενούμενους στο 79’ για να ισοφαρίσει λίγο πριν το τελευταίο σφύριγμα ο Μονσάιν.

Η ομάδα της Βιέννης έφτασε τους 23 βαθμούς και είναι στην 5η θέση, με τη Ζάλτσμπουργκ να είναι πρωτοπόρος με 41.

Η σύνθεση της Αούστρια (4-1-4-1): Πεντς, Ντε Πάουλα (87΄ Βενούτο), Μπλαουενστάιερ, Σέρμπεστ, Σάλαμον, Χολτσχάουζερ, Πιρές, Αμπντουλαχί, Πρόκοπ (81΄ Φρινσενμπίχλερ), Λι (87΄ Ταγιούρι), Μονσάιν
15/11/2018 • 08:00

Με κίνητρο στα δύσκολα η "γαλανόλευκη". Ματς για γκολ σε Κροατία, Αγγλία

Η Ελλάδa και η Αυστρία θέλουν τη νίκη και με βάση το κίνητρό τους μπορούν να τα καταφέρουν. Ματς για γκολ περιμένουμε στο Βέλγιο, στην Κροατία και στην φιλικά αναμέτρηση της Αγγλίας με τις Ηνωμένες Πολιτείες

14/11/2018 • 10:51