Αούστρια
17/09/2017 • 22:15

"Ξεμπούκωσε" η Αούστρια

Με πέντε γκολ "φιλοδώρησε" την Σεντ Πόλτεν η Αούστρια Βιέννης, σε ματς για την 8η αγωνιστική της αυστριακής Μπουντεσλίγκα.

Αούστρια
10/09/2017 • 01:00

Γκέλα για την Αούστρια

Μολονότι είχε καταφέρει να ανατρέψει την εις βάρος της κατάσταση, η Αούστρια έχασε βαθμούς (2-2) με αντίπαλο τη Βολφσμπέργκερ στη Βιέννη με τον Ορτζιλ να διαμορφώνει το τελικό 2-2 στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων.

Πίρες, Αούστρια Βιέννης
03/09/2017 • 00:11
Θάνος Πέτσος, Ραπίντ Βιέννης
30/08/2017 • 19:27

Πίσω στη Βιέννη ο Πέτσος

Στη Ραπίντ Βιέννης με τη μορφή δανεισμού από τη Βέρντερ θα συνεχίσει την καριέρα του αυτή τη σεζόν ο Θάνος Πέτσος.

Ο Λυκογιάννης
14/08/2017 • 16:24

Λυκογιάννης: “Είμαι καλά”

Ανησυχία προκάλεσε ο τραυματισμός του Μπάμπη Λυκογιάννη στο πρώτο ημίχρονο του αγώνα της Στουρμ Γκρατς με τη Βολφσμπέργκερ το Σάββατο.