Ο Τάσος Αυλωνίτης συμφώνησε με την Στουρμ Γκρατς και θα επιστρέψει στο δυναμικό της από το καλοκαίρι και για τα επόμενα δύο χρόνια.

03/12/2017 • 23:44
      Ζανκτ Πόλτεν
      29/11/2017 • 23:33

Ήττα από την ουραγό η Αούστρια

Δεν διανύει και τις καλύτερες μέρες της η Αούστρια Βιέννης, που γνώρισε την ήττα εκτός έδρας με 1-0 από την ουραγό του αυστριακού πρωταθλήματος, Zανκτ Πόλτεν.

Αούστρια Βιέννης
      26/11/2017 • 21:37

Πανηγύρισε μετά από καιρό η Αούστρια

Νίκη στο πρωτάθλημα Αυστρίας μετά από πέντε συνεχόμενα ανεπιτυχή αποτελέσματα πανηγύρισε η Αούστρια Βιέννης, που πέρασε με 2-1 από την έδρα της Βόλφσμπεργκερ για τη 16η αγωνιστική της Μπούντεσλιγκα.

Λιντς-Αούστρια
      28/10/2017 • 22:34
      Στουρμ Γκρατς - Αούστρια Βιέννης
      22/10/2017 • 21:30

Ηττα στο ντέρμπι για την Αούστρια

Την ήττα με 1-0 γνώρισε η Αούστρια Βιένης από τη συμπολίτισσα Ραπίντ, στο μεγάλο ντέρμπι της 12ης αγωνιστικής του αυστριακού πρωταθλήματος.

15/10/2017 • 21:56
        24/09/2017 • 22:23

Ισοπαλία για την Αούστρια Βιέννης, 0-0 με την Σάλτσμπουργκ

Η Αούστρια Βιέννης, που την Πέμπτη (28/9) θα αντιμετωπίσει την ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ στην 2η αγωνιστική των ομίλων του Europa League, αναδείχθηκε ισόπαλη 0-0 εκτός έδρας με την Σάλτσμπουργκ σε αναμέτρηση για την 9η αγωνιστική του πρωταθλήματος Αυστρίας.

Αούστρια
        17/09/2017 • 22:15

"Ξεμπούκωσε" η Αούστρια

Με πέντε γκολ "φιλοδώρησε" την Σεντ Πόλτεν η Αούστρια Βιέννης, σε ματς για την 8η αγωνιστική της αυστριακής Μπουντεσλίγκα.

Αούστρια
        10/09/2017 • 01:00

Γκέλα για την Αούστρια

Μολονότι είχε καταφέρει να ανατρέψει την εις βάρος της κατάσταση, η Αούστρια έχασε βαθμούς (2-2) με αντίπαλο τη Βολφσμπέργκερ στη Βιέννη με τον Ορτζιλ να διαμορφώνει το τελικό 2-2 στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων.

19/09/2018 • 10:52