Μετά τη γκέλα έγινε αλλαγή (video)

Δείτε το τραγικό λάθος του τερματοφύλακα της Άρσεναλ Σαραντί στον αγώνα με την Μπάνφιλντ, που ώθησε τον προπονητή του, να τον κάνει άμεσα αλλαγή.
Θωμάς Ναλμπάντης
19/11/2016 • 11:28
Ο Φερνάντο Ντιέγκο Παγερίνο
Δείτε το τραγικό λάθος του τερματοφύλακα της Άρσεναλ Σαραντί στον αγώνα με την Μπάνφιλντ, που ώθησε τον προπονητή του, να τον κάνει άμεσα αλλαγή. Ο Φερνάντο Ντιέγκο Παγερίνο έκανε «τσαφ» στη φάση του 31ου λεπτού, επιτρέποντας στους φιλοξενούμενους να σημειώσουν το δεύτερο γκολ τους στο τελικό 3-1 και στο 40ο λεπτό της αναμέτρησης άφησε τη θέση του στον Πάμπλο Αριέλ Σαντίγο.

Το σχετικό βίντεο:

19/09/2019 • 07:11

Δόγμα επίθεσης σε Φρανκφούρτη, Βασιλεία και Αϊντχόφεν

Πολλά τα καλά ματς απόψε στο Γιουρόπα Λιγκ. Οι ομάδες σε Φρανκφούρτη, Αϊντχόφεν, Χετάφε και στη Βασιλεία περισσότερο θα στηριχθούν στις επιθέσεις παρά στην αμυντική τους τακτική. Ξεκάθαρο το προβάδισμα νίκης για. Γιουνάϊτεντ και Ντιναμό Κιέβου