«Τριάρα» της Λανούς στη Βελέζ (video)

23/02/2014 • 00:04

Στο «Νέστορ Πέρεζ» η Λανούς υποδέχτηκε την Βελέζ και κατάφερε να πάρει σημαντική νίκη με μεγάλο πρωταγωνιστή τον Μπενίτεθ που σημείωσε δύο τέρματα.

Το σκορ άνοιξε στο 22ο λεπτό ο Ντίαζ αλλά δύο λεπτά αργότερα οι φιλοξενούμενοι απάντησαν με γκολ του Ζάρατε. Οκτώ λεπτά πριν τη συμπλήρωση των 45' ο Μπενίτεθ έδωσε και πάλι το προβάδισμα στην ομάδα του και αυτό ήταν και το σκορ του πρώτου μέρους.

Στην επανάληψη, ο Αργεντινός μέσος σημείωσε και δεύτερο γκολ στο 56ο λεπτό «γράφοντας» το 3-1 και το μόνο που κατάφερε η ομάδα του Φλόρες ήταν να μειώσει στο 74ο λεπτό με τον Πάπα se 3-2.

15/11/2018 • 08:00

Με κίνητρο στα δύσκολα η "γαλανόλευκη". Ματς για γκολ σε Κροατία, Αγγλία

Η Ελλάδa και η Αυστρία θέλουν τη νίκη και με βάση το κίνητρό τους μπορούν να τα καταφέρουν. Ματς για γκολ περιμένουμε στο Βέλγιο, στην Κροατία και στην φιλικά αναμέτρηση της Αγγλίας με τις Ηνωμένες Πολιτείες

14/11/2018 • 10:51