Του βγήκε... ξινό το πρώτο γκολ του Ρούνεϊ (video)

Χρειάστηκε τέσσερα παιχνίδια για να πετύχει ο Γουέιν Ρούνεϊ το πρώτο του γκολ στην Major League Soccer των Ηνωμένων Πολιτειών, όμως του βγήκε… ξινό.
29/07/2018 • 18:10
Του βγήκε... ξινό το πρώτο γκολ του Ρούνεϊ
Χρειάστηκε τέσσερα παιχνίδια για να πετύχει ο Γουέιν Ρούνεϊ το πρώτο του γκολ στην Major League Soccer των Ηνωμένων Πολιτειών, όμως του βγήκε… ξινό. Ο Άγγλος επιθετικός της DC United βρήκε δίχτυα στο 33ο λεπτό του αγώνα με τους Κολοράντο Ράπιντς, όμως στo τρίτο από τα πέντε λεπτά των καθυστερήσεων δέχθηκε χτύπημα στο πρόσωπο με αποτέλεσμα να σπάσει η μύτη το και να ματώσει το πρόσωπό του. Το ευχάριστο για τον Ρούνει είναι πως η ομάδα του νίκησε 2-1.

19/09/2018 • 08:08

Γερό αβαντάζ για την "Σίτι". Διάθεση για γκολ σε Μαδρίτη, Σέφιλντ και Μίντλεσμπρο

Με σαφές προβάδισμα παίζουν απόψε οι ομάδες του Μάντσεστερ στο Τσάμπιονς Λιγκ. Ισορροπημένο το εξ αναβολής παιχνίδι της Γένοβας όπως και αυτό για το κύπελλο Ιρλανδίας όπου η φορμαρισμένη Μποέμιανς απειλεί ευθέως την Ντέρι Σίτι

19/09/2018 • 10:52