Τι κάνει αυτός ο Χάρι Κέιν!

30/09/2017 • 16:34
Ο Χάρι Κέιν
Η Τότεναμ έκανε περίπατο στο "Τζον Σμιθ" και με έναν τρομερό -για μια ακόμη φορά- Χάρι Κέιν που σημείωσε δυο γκολ, συνέτριψε με το εμφατικό 4-0 τη Χάντερσφιλντ και είναι πλέον στο -2 από την κορυφή.

Ο διεθνής Αγγλος παίκτης που έσπασε το ρεκόρ του σημειώνοντας 13 γκολ σε ένα μήνα, άνοιξε το σκορ με ένα εκπληκτικό τελείωμα σε τετ α τετ που δημιούργησε ο ίδιος και πέτυχε και το 0-3 με ένα φοβερό σουτ έξω από την περιοχή στο 24. Είχε μεσολαβήσει το τέρμα του Ντέιβις στο 16' στο εξαιρετικό πρώτο ημίχρονο της Τότεναμ και εφιαλτικό των γηπεδούχων. Το τελικό 0-4 διαμόρφωσε ο Σισοκό στις καθυστερήσεις σημειώνοντας μόλις το 2ο του τέρμα σε 101 συμμετοχές!

19/02/2019 • 07:04

Τακτική κι ενέργεια στα ματς του Τσάμπιονς Λιγκ. Πάθος για γκολ σε Ινβερνές, Σάντερλαντ (video)

Οι λεπτομέρειες μέσα από τις ικανότητες και τις όποιες αδυναμίες αναμένεται να έχουν αξία και στα δύο αποψινά ματς του Τσάμπιονς Λιγκ σε Λίβερπουλ και Λιόν. Ανταγωνιστικές αναμετρήσεις περιμένουμε στο Σάντερλαντ, το Ινβερνές αλλά και το Πόρτμουθ