Με ανατροπή στον τελικό η Άρσεναλ! (video)

Η Άρσεναλ είναι η ομάδα που θα αντιμετωπίσει την Μάντσεστερ Σίτι στον τελικό του Λιγκ Καπ καθώς επικράτησε 2-1 της Τσέλσι.
24/01/2018 • 23:55
Άρσεναλ, πανηγυρική

Μπορεί οι φιλοξενούμενοι να μπήκαν δυνατά και να προηγήθηκαν στο σκορ μόλις στο έβδομο λεπτό με τον Αζάρ ωστόσο η συνέχεια δεν ήταν ανάλογη για την ομάδα του Κόντε.

Στο δωδέκατο λεπτό ο Ρούντιγκερ πέτυχε αυτογκόλ και έφερε το ματς στα ίσια ενώ στην επανάληψη ο Τσάκα σκόραρε για τους γηπεδούχους διαμορφώνοντας το 2-1 στο 60ο λεπτό.

Έτσι, η ομάδα του Αρσέν Βενγκέρ θα κληθεί να διεκδικήσει το τρόπαιο κόντρα στο συγκρότημα του Πεπ Γκουαρντιόλα.
16/11/2018 • 08:00

Δυνατά παιχνίδια σε Ρόττερνταμ και Λας Πάλμας

Η Ολλανδία υποδέχεται τη Γαλλία στο Ρότερνταμ. Το κίνητρο είναι για τους "Οράνιε" όμως οι πρωταθλητές κόσμου δεν πρόκειται να παίξουν αδιάφορα. Αμφίρροπες αναμετρήσεις περιμένουμε στο Λουβεν και το Λας Πάλμας

14/11/2018 • 10:51