Έπιασε κορυφή η Μπόρο!

Η Μίντλεσμπρο με νίκη 2-1 επί της Σέφιλντ Γουένσντεϊ κατάφερε να αναρριχηθεί στην κορυφή της Τσάμπιονσιπ.
20/10/2018 • 00:17
Μεγάλη νίκη της Μπόρο!
Η Μίντλεσμπρο κατάφερε να επικρατήσει εκτός έδρας της Σέφιλντ Γουένσντεϊ 2-1 και έτσι να φτάσει τους 25 βαθμούς, όσους έχει και η Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, βέβαια με παιχνίδι λιγότερο!

Ο Μοχάμεντ Μπέσιτς ήταν ο κορυφαίος του ματς και μάλιστα άνοιξε το σκορ στο 49', ενώ έξι λεπτά αργότερα δημιούργησε το δεύτερο γκολ των φιλοξενούμενων μοιράζοντας ασίστ στον Μπριτ Ασομπαλόνγκα. Η Σέφιλντ απλά μείωσε με τον Άνταμ Ριτς στο 82ο λεπτό.

23/07/2019 • 08:39

Ματς έντονων προκλήσεων σε Τσεχία, Ολλανδία και το Λιγκ καπ Σκωτίας

Δύσκολο το ξεκίνημα του Ολυμπιακού στα προκριματικά του Τσάμπιονς λιγκ και σε μια έδρα έντονης πίεσης για κάθε φιλοξενούμενο. Καλά παιχνίδια περιμένουμε, νωρίς στην Σαϊτάμα ανάμεσα σε Μπαρτσελόνα και Τσέλσι και πιο αργά στο Αϊντχόφεν