Ισοφάρισε στις καθυστερήσεις η Άστον Βίλα (video)

Η Μπρέντφορντ κρατούσε μέχρι το 95’ την πρώτη νίκη της ιστορίας της στο Μπέρμιγχαμ με τα δυο γκολ του Μοπέ (στο 23’ 0-1 και στο 82’ 1-2).
22/08/2018 • 23:47
Άστον Βίλα

Στο 5ο λεπτό των καθυστερήσεων, στην προσπάθειά του να απομακρύνει ο Μίφαμ σέντρα του Ελ Μοχαμάντι έκανε κεφαλιά πάσα στον Κότζια για το τελικό 2-2 με κεφαλιά!

Στα δυο γκολ του Μοπέ, η Άστον Βίλα απάντησε με Κότζια για να σώσει το βαθμό της ισοπαλίας σε συναρπαστική αναμέτρηση στο «Βίλα Παρκ».

Άστον Βίλα: Νάιλνατ, Χάτον, Τσέστερ, Γέντινακ, Ελ Μοχαμάντι, Αντομάχ, Γουίλαν, Μακ Γκιν, Τουανζίμπε, Γκρίλις, Κόντζια
Αλλαγές:  Χούριχαν, Γκρίν, Μέφι

Μπρέντφορντ: Μπέντλι, Ντάλσγκαρντ, Μίφαμ, Μπαρμπέ, ΜακΛίοντ, ΜακΊτσραν, κανός, Σόιερς, Γουάτκινς, Μοπέ
Αλλαγές: Γενάρις, Μοκότζο, Μπενραμά,

Aston Villa - Birmingham City

Κυριακή 25 Νοεμβρίου, 14:00

Live
20/11/2018 • 08:08

Ξεκαθάρισμα με γκολ στο κύπελλο Αγγλίας (video)

Σε αυτή τη φάση οι επαναληπτικοί αγώνες του κύπελλου Αγγλίας κρίνονται ως πιο παραγωγικοί. Ιδανικές συνθήκες για πολλά γκολ υπάρχουν στα ματς του Λιγκ Καπ Βόρειας Ιρλανδίας και στο Νταντί.

20/11/2018 • 14:40