Έκλεψε τον βαθμό η Λιντς

Στο 2-2 έμεινα Λιντς Γιουνάιτεντ και Μπρίστολ Σίτι, με τους φιλοξενούμενους να πετυχαίνουν πρώτοι δύο γκολ και τους φιλοξενούμενους να ισοφαρίζουν.
18/02/2018 • 20:53
Oι παίκτες της Λιντς

Το 1-0 για την Μπρίστολ έγινε μόλις στο 11ο λεπτό με τον Ντιεντίου να δίνει το προβάδισμα στην ομάδα του, πέντε λεπτά αργότερα ο Ρίντ διπλασίασε τα τέρματα για τους φιλοξενούμενους, σημειώνοντας το 2-0.

Η Λιντς όμως δεν είχε πει την τελευταία της κουβέντα και με δύο γκολ στο δεύτερο μέρος πήρε τον βαθμό της ισοπαλίας. Αρχικά στο 72ο λεπτό Λασόνγκα μείωσε σε 2-1 και στο 80’ ο Ρουφ ολοκλήρωσε την επιστροφή της ομάδας του, κάνοντας το 2-2

23/10/2019 • 08:00

Απειλούν οι "κοιμισμένοι γίγαντες" σε Λισαβόνα, Άμστερνταμ και Χάντερσφιλντ

Καλά παιχνίδια περιμένουμε σε Άμστερνταμ, Μιλάνο και Λισαβόνα με μικρό αβαντάζ των γηπεδούχων αλλά τις Τσέλσι και Λιόν να "χτυπήσουν" στις όποιες ατέλειες των αντιπάλων τους. Παραγωγικά περιμένουμε και τα τρία ματς της Αγγλικής League One