Ντέρμπι πέντε αστέρων (video)

Με επιβλητική νίκη της Ντέρμπι Κάουντι επί της Χαλ με 5-0 άνοιξε η αυλαία της 5ης αγωνιστικής της Τσάμπιονσιπ. Τα «κριάρια» ήταν σε μεγάλη βραδιά, με το σκορ στο «Πράιντ Παρκ» να φτάνει στο 4-0 από το ημίχρονο.
Κυριάκος Νταμαδάκης
08/09/2017 • 23:51
Ντέρμπι, πανηγυρική

Ο Ματέι Βίντρα με δύο γκολ στο 15' και το 34' έκανε την αρχή και ακολούθησαν τα τέρματα των Ντέιβις (38') και Τζόνσον (45') για να κλείσει το πρώτο 45λεπτο. Ο τελευταίος σκόραρε και δεύτερη φορά στο 58', βάζοντας το κερασάκι στην τούρτα, τη στιγμή που η Χαλ δεν μπόρεσε να βγάλει αντίδραση σε κανένα σημείο της αναμέτρησης.

Derby County - Leeds United

Τετάρτη 21 Φεβρουαρίου, 21:45

Live
18/02/2018 • 08:03

Πολλαπλό το ενδιαφέρον σε Τορίνο, Σαρλερουά και Μασσαλία

Οι σταθερές αξίες του Γαλλικού πρωταθλήματος μας προσφέρουν καλές ιδέες σήμερα. Μάλιστα στα παιχνίδια της Μασσαλίας και του Λιλ η δυναμική και το φορμάρισμα των αουτσάϊντερ κάνουν πιο ελκυστικές τις τιμές παραγωγικότητας. Τα ματς σε Σαρλερουά και Τορίνο λόγω των συνθηκών μπορεί να βγάλουν στην επιφάνεια συναρπαστική εξέλιξη στη ροή τους πέραν των όποιων κινήτρων.

13/02/2018 • 17:00