Έσπασε το ρόδι η Μπάρτον (video)

Η Μπάρτον κατάφερε να πανηγυρίσει την πρώτη της νίκη στο πρωτάθλημα καθώς επικράτησε 2-1 της Μπέρμινγχαμ στην τέταρτη αγωνιστική της Τσάμπιονσιπ.
18/08/2017 • 23:35
Μπάρτον

Οι γηπεδούχοι είχαν ξεκινήσει κάκιστα τη σεζόν καθώς στις τρεις πρώτες αγωνιστικές μετρούσαν ισάριθμες ήττες. Ωστόσο, το ρόδι έσπασε στην τέταρτη «στροφή».

Το σκορ άνοιξε στο 29ο λεπτό ο Μαγκομά για λογαριασμό των φιλοξενούμενων ωστόσο η επανάληψη ανήκε στην Μπάρτον.

Αρχικά ο Σόρντελ έφερε το ματς στα ίσια στο 50ο λεπτό ενώ την ολική ανατροπή διαμόρφωσε ο Ντάιερ στο 66ο λεπτό.
24/09/2018 • 08:08