10/12/2018 • 16:37
O Λίνγκαρντ
10/12/2018 • 15:52

Ντύνομαι για να εντυπωσιάσω! (photos)

Ο Ραχίμ Στέρλινγκ παρευρέθηκε στο πάρτι μόδας του συμπαίκτη του στην Εθνική Αγγλίας, Τζέσι Λίνγκαρντ, μόλις 24 ώρες μετά την ρατσιστική επίθεση οπαδού της Τσέλσι, στο ντέρμπι με την Μάντσεστερ Σίτι.

O Τζο Γκόμες
10/12/2018 • 14:00
Ο Χάρι Ρέντναπ
10/12/2018 • 11:36

Επιβίωσε και κέρδισε ο Ρέντναπ (video)

Ο Χάρι Ρέντναπ ήταν ο μεγάλος νικητής του ριάλιτι «I’ m a Celebrity, Get Me Out of Here», εισπράττοντας παράλληλα 560 χιλιάδες ευρώ, που ήταν το έπαθλο του παιχνιδιού.

Σπουδαία νίκη για τη Γουλβς στο Νιούκαστλ με 1-2. Όλα ξεκίνησαν από το γκολ του Ντιόγκοι Χότα στο 17ο λεπτό
    09/12/2018 • 21:11

«Δάγκωμα» στις καθυστερήσεις από τη Γουλβς

Με γκολ του Ιρλανδού Ντόχερτι στο 5ο λεπτό των καθυστερήσεων οι.. «Λύκοι» (Γουλβς) πήραν μια σπουδαία νίκη στο Νιούκαστλ με σκορ 1-2 και σε ένα ματς όπου οι γηπεδούχοι αγωνίστηκαν με δέκα παίκτες από το 57'

Ο Ραχίμ Στέρλινγκ.
    09/12/2018 • 15:52

Κατηγορεί τις εφημερίδες για ρατσισμό ο Στέρλινγκ

Ο Ραχίμ Στέρλινγκ έπεσε θύμα ρατσιστικής επίθεσης χθες στο «Στάμφορντ Μπριτζ» και κατηγόρησε τις αγγλικές εφημερίδες ότι υποδαυλίζουν τον ρατσισμό με τον τρόπο που αντιμετωπίζουν τους μαύρους παίκτες.

Χάρισε το βραβείο του ο Σαλάχ (video)

Ο Μοχάμεντ Σαλάχ έσπευσε να χαρίσει το βραβείο του man of the match, το οποίο κατέκτησε στην εκτός έδρας νίκη 4-0 της Λίβερπουλ επί της Μπόρνμουθ στον Τζέιμς Μίνλερ.

Οι αήττητες ομάδες
    09/12/2018 • 10:43
    Νίκη για την Τότεναμ
    08/12/2018 • 23:50

Πέρασε από το Λέστερ και έμεινε τρίτη

Η Τότεναμ πέρασε νικηφόρα (0-2) από το "Κινγ Πάουερ Στέιντιουμ" κόντρα στη Λέστερ, μένοντας έτσι στην τρίτη θέση της Πρέμιερ και μειώνοντας τη διαφορά της από την κορυφή.

Στιγμιότυπο από το Ρέντινγκ - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ.
    08/12/2018 • 21:41

Στο τέλος κοφτερές οι «λεπίδες» (video)

Η Σέφιλντ Γιουνάιτεντ επικράτησε 2-0 μέσα στην έδρα της Ρέντινγκ για την 21η Αγωνιστική της Τσάμπιονσιπ και ανέβηκε στην τρίτη θέση της βαθμολογίας, αφήνοντας τους γηπεδούχους στην επικίνδυνη ζώνη.

11/12/2018 • 16:23