Νίκη για Μπλάκμπερν
20/10/2018 • 16:57

Συνέχισε νικηφόρα η Μπλάκμπερν

Η Μπλάκμπερν επικράτησε μετά από ένα εξαιρετικό ματς στο Ίγουντ Παρκ της Λιντς με 2-1 και δεν της επέτρεψε να επιστρέψει στην κορυφή της Τσάμπιονσιπ.

Η χειρονομία του Μουρίνιο.
20/10/2018 • 16:48
Ο Μπάρκλεϊ έδωσε το βαθμό στην Τσέλσι
20/10/2018 • 16:30

Ισοπαλία 2-2 στο Λονδίνο (pics)

Με γκολ του Μπάρκλεϊ στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων η Τσέλσι παρέμεινε αήττητη στο πρωτάθλημα μετά από εννέα αγωνιστικές. Ο Ρούντιγκερ άνοιξε το σκορ, ο Μαρσιάλ το γύρισε για την Μάντσεστερ, αλλά στο τέλος χαμογέλασαν οι ''μπλε.''

Ο Σάββας Παντελίδης
20/10/2018 • 16:19

Κανονικά ο Ματρικάρντι

Ο Μαρτίν Ματρικάρντι ξεπέρασε το πρόβλημα τραυματισμού του και επέστρεψε σε κανονικούς ρυθμούς προπονήσεων στον Αστέρα Τρίπολης.

Αρνητικό ρεκόρ για τη Ρεάλ Μαδρίτης!
20/10/2018 • 16:13

Ρεάλ Μαδρίτης: γκολ μετά από 8 ώρες και 1 λεπτό!

Η ομάδα του Τζουλέν Λοπετέγι όχι μόνο γνώρισε νέα οδυνηρή ήττα με 2-1 από τη Λεβάντε για το ισπανικό πρωτάθλημα, αλλά έθεσε και αρνητικό ρεκόρ σε ότι αφορά στην επιθετική παραγωγικότητά της.

Ο Μοράλες πανηγυρίζει για τη Λεβάντε.
20/10/2018 • 16:10

Νέο σοκ για Ρεάλ!

Η Ρεάλ Μαδρίτης έχασε με 2-1 μέσα στο «Σαντιάγκο Μπερναμπέου» από τη Λεβάντε και συμπλήρωσε πέντε ματς χωρίς νίκη σε όλες τις διοργανώσεις!