Αϊντχόφεν
17/02/2018 • 22:49

Στραβοπάτημα της Αϊντχόφεν (video)

Αϊντχόφεν και Χερενφέιν αναδείχθηκαν ισόπαλες με σκορ 2-2 σε παιχνίδι που έγινε στην έδρα της PSV για την 24η αγωνιστική ου ολλανδικού πρωταθλήματος.

Ο Γκονσάλο Ιγκουαΐν
17/02/2018 • 22:43
Τεννές
17/02/2018 • 22:41

Τεννές: «Καλύτερος ο ΠΑΟΚ, κέρδισε δίκαια»

Ο Μπάμπης Τεννές τόνισε ότι ο ΠΑΟΚ νίκησε άξια τη Λαμία, καθώς ήταν ανώτερος, ενώ εκείνος έδωσε συγχαρητήρια στους παίκτες του για την προσπάθειά τους ειδικά στο πρώτο ημίχρονο.

Επιστροφή στις νίκες

Μετά από δύο «κολλητές» ήττες στην Μπουντεσλίγκα, η Σάλκε επέστρεψε στις επιτυχίες με το εντός έδρας 2-1 επί της Χόφενχαϊμ.

ΑΠΟΕΛ
17/02/2018 • 22:07

Νίκες για την τριάδα

Οι τρεις ομάδες που βρίσκονται στις ισάριθμες πρώτες θέσεις της βαθμολογίας του κυπριακού πρωταθλήματος, ΑΠΟΕΛ, Απόλλωνας και ΑΕΚ Λάρνακας, συνέχισαν νικηφόρα την πορεία τους για την 25η αγωνιστική.

Ο Ραζβάν Λουτσέσκου
17/02/2018 • 21:58
Best Goal
17/02/2018 • 21:48
O Ρομέλου Λουκάκου
17/02/2018 • 21:44

Άνετα στους «8» η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (video)

Με δύο γκολ του Ρομέλου Λουκάκου, στο ξεκίνημα των δύο ημιχρόνων (3΄, 55΄) η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ νίκησε 2-0 την Χάντερσφιλντ εκτός έδρας και προκρίθηκε στους προημιτελικούς του Κυπέλλου Αγγλίας.

13/02/2018 • 17:00