Ειδησεογραφία

Σελίδα 1 από 50
Πέρασε δεύτερη η Χόφενχαϊμ!
19:35 - 25.10.2014

Η Χόφενχαϊμ επικράτησε 1-0 της Πάτερμπορν στην ένατη αγωνιστική της Μπουντεσλίγκα και πέρασε στη δεύτερη θέση της βαθμολογίας, τρεις βαθμούς πίσω από την πρωτοπόρο Μπάγερν Μονάχου.
Live: Ατρόμητος - Εργοτέλης (A HMX)
19:30 - 25.10.2014

Live: Ατρόμητος - Εργοτέλης (A' HMX)

Ο Ατρόμητος υποδέχεται στο Περιστέρι τον Εργοτέλη για την 8η αγωνιστική της Σούπερ Λιγκ. Παρακολουθείστε την εξέλιξη του αγώνα και τα γκολ λίγο μετά την επίτευξη τους στο novasports.gr.
Μάυρο Χαλ!
19:28 - 25.10.2014

Μάυρο Χαλ!

Η Λίβερπουλ δεν κατάφερε να ξεπεράσει το εμπόδιο της Χαλ στο «Άνφιλντ» με τις δύο ομάδες να μένουν στο 0-0 για την ένατη αγωνιστική της Πρέμιερ Λιγκ.
Με κεκτημένη ταχύτητα η Κηφισιά
19:20 - 25.10.2014

Η Νέα Κηφισιά μετά τη σπουδαία νίκη επί του Ολυμπιακού, πέρασε και από την έδρα του Πανελευσινιακού επικρατώντας 79-68 για την 3η αγωνιστική της Basket League.
Άλωσε την Αμαλιάδα το Ρέθυμνο
19:17 - 25.10.2014

Με 75-72, το Ρέθυμνο επικράτησε του Κόροιβου στην Αμαλιάδα και έφτασε στη δεύτερη νίκη του σε τρεις αγώνες, έχοντας κορυφαίους τους Φαγέ, Σάφτενααρ.
Λεβαδειακός - Πανιώνιος: Το τρίτο ημίχρονο
19:13 - 25.10.2014

Οι δηλώσεις και τα videos από την αναμέτρηση του Λεβαδειακού κόντρα στον Πανιώνιο για την όγδοη αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας.
Πήρε το... Δράμα ο ΠΑΟΚ
19:11 - 25.10.2014

Με 68-64 ο ΠΑΟΚ έφυγε νικητής από τη Δράμα κόντρα στον ΚΑΟΔ για την 3η αγωνιστική της Basket League με τους Χαραλαμπίδη, Κάρτερ να είναι οι πρωταγωνιστές.
Νίκη με ρεζέρβα! (video)
19:10 - 25.10.2014

Ο Λεβαδειακός πήρε την πρώτη του νίκη στο πρωτάθλημα καθώς επικράτησες 1-0 του Πανιωνίου με τον Γιακουμάκη να είναι ο «χρυσός» σκόρερ, λίγα λεπτά μάλιστα μετά την είσοδό του στον αγωνιστικό χώρο.
Live: Ρεάλ Μαδρίτης - Μπαρτσελόνα (Α ΗΜΧ)
19:00 - 25.10.2014

Live: Ρεάλ Μαδρίτης - Μπαρτσελόνα (Α' ΗΜΧ)

Η Ρεάλ Μαδρίτης υποδέχεται τη Μπαρτσελόνα στο «clasico» της 9ης αγωνιστικής της Πριμέρα Ντιβιζιόν. Λεπτό προς λεπτό η εξέλιξη του μεγάλου ματς από το novasports.gr.
Δυσκολεύτηκε, αλλά νίκησε ο Άρης
18:57 - 25.10.2014

Ο Άρης τα βρήκε σκούρα απέναντι στον Απόλλωνα Πάτρας, όμως όταν χρειάστηκε είχε τις λύσεις και έφτασε στη νίκη με 69-64 για την 3η αγωνιστική της Basket League.