Παιχνίδια ρίσκου σε Μπορντό, Σεβίλλη, Γλασκόβη. Ασκήσεις "ηρεμίας" για Σίτι, Παρί

0
Απόστολος Νταλούκας
20/02/2019 • 07:11
Ισόπαλο 0-0 έληξε πριν λίγες μέρες το ματς κυπέλλου στο Κιλμάρνοκ" Στο 15' ο Μπάχμαν απέκρουσε εκτέλεση πέναλτι του Ταβερνιέ
Τα σημερινά παιχνίδια στο Τσάμπιονς Λιγκ έχουν ένα ξεκάθαρο φαβορί, την Μάντσεστερ Σίτι και μια σύγκρουση τακτικής στην Μαδρίτη όπου ναι μεν θα βρεθούν αντιμέτωποι αξιόλογοι επιθετικού (Ρονάλντο, Μάντζιουκιτς, Γκριεζμάν, Ντιέγκο Κόστα) αλλά και έμπειροι προπονητές οι οποίοι λογικά θα προσπαθήσουν να διαφυλάξουν τα νότα τους!

Δύσκολα να πάμε σε μεγάλο σκορ. Εκτός εάν μπει ένα γρήγορο γκολ...

Στην Γαλλία η Γκενγκάν είναι αναγκασμένη να παίξει με ρίσκο στο Μπορντό όπου πάντως μπορεί να διεκδικήσει ένα καλό αποτέλεσμα σκοράροντας.

Η Παρί Σεν Ζερμέν των πολλών απουσιών θέλει νίκη - συντήρησης απέναντι στην  σοβαρή εδώ και λίγες εβδομάδες, Μονπελιέ.

Πιο "ζωηρά" τα ματς στην Κύπρο, στην Γλασκόβη και στη Σεβίλλη με τους φιλοξενούμενους για διαφορετικούς λόγους πρόθυμους να παίξουν ανοιχτά. Η Λάτσιο έχει χάσει με 0-1 στο πρώτο ματς, ο ΑΠΟΕΛ θέλει γκολ κόντρα σε μια ανοιχτή άμυνα και η Κιλμάρνοκ γνωρίζει πως μόνον σκοράροντας θα αντισταθεί στην αύρα της Ρέϊντζερς..

ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΑΡΟΛΙ

ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ (19.00) Sevilla - Lazio :  Goal/Goal & Over 2,5 (2,25)
ΚΥΠΡΟΣ, Cup (18.00) Doxa Katokopias - APOEL :   Over 2,5 (1,52)
ΑΓΓΛΙΑ, Championship (21.45) Derby County - Millwall :    1 Draw No Bet (1,37)
ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ (21.45) Atlético Madrid - Juventus :   Under 2,5  (1,50)
ΓΑΛΛΙΑ, Ligue 1 (22.00) P.S.G. - Montpellier :   Under 3,5 (1,47)

ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕ ΖΗΤΟΥΜΕΝΑ :

ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ (21.45) Schalke 04 - Manchester City :  2 & Under 3,5  (2,12)
ΣΚΩΤΙΑ, F.A. Cup (21.45) Rangers - Kilmarnock :  Goal/Goal & Over 2,5 (2,60)

ΜΟΝΟ ΣΗΜΕΙΟ :

ΓΑΛΛΙΑ, Ligue 1 (20.00) Borrdeaux - Guingamp : Goal/Goal  (1,78)

** Και το σερί της στήλης συνεχίζεται!! Χθες προτείναμε Goal/Goal (1,85) στον αγώνα Σάντερλαντ - Τζίλιγχαμ και μόλις στο 5ο λεπτό το σκορ ήταν 1-1!!
Ας θυμηθούμε τι γίνεται από την περασμένη Πέμπτη στα Μονά Σημεία :

14/2 Galatasaray-Benfica: Over 2,5 1-2 15/2 St. Liège-Lokeren: Goal & Over 2,5 3-1 16/2 St. Gallen-Thun: Goal & Over 2,5 1-3 17/2 Swansea-Brentford: Goal & Over 2,5 3-1 18/2 Roma-Bologna: Goal & Over 2,5 3-1 19/2 Sunderland - Gillingham Goal (1,85) WON

Inter Milano - Lazio

Κυριακή 31 Μαρτίου, 21:30

Live
21/03/2019 • 07:26

Πρεμιέρα με γρίφους, επιφυλάξεις και ιδέες στα προκριματικά του Euro

Η πρεμιέρα στα προκριματικά του Euro 2020 πρέπει να αντιμετωπιστεί με επιφυλακτικότητα λόγω της δεδομένης ανετοιμότητας των εθνικών ομάδων αλλά λόγω της εποχής όπου οι περισσότεροι παίκτες διανύνουν μια περίοδο φόρτισης