• shares
Live Now Mundial - Διαγωνισμός Panini
Oλος ο πλανητής ζει για ένα μήνα στους ρυθμούς του Mundial. Μαζί και όλο το δημοσιογραφικό δυναμικό των καναλιών Novasports που θα γίνει μία μεγάλη παρέα με τους συνδρομητές, τους followers και τους φιλάθλους για να ζήσουν καθημερινά την ατμόσφαιρα και την ένταση της διοργάνωσης.
Ελα καθημερινα στα Live του Novasports.gr σε Web TV, Facebook και You Tube άφησε το σχόλιο σου και μπες στην κλήρωση για 2 συμπληρωμένα Albums Panini FIFA World Cup - Russia 2018 (Επίσημη συλλογή της Panini για το Παγκόσμιο Κύπελλο). 'Οσα περισσότερα σχόλια κάνεις τόσες περισσότερες συμμετοχές κερδίζεις για την κλήρωση.
Οι εκπομπές είναι από 14 Ιουνίου έως 15 Ιουλίου.
Ο διαγωνισμός λήγει την 15 Ιουλίου στις 21:00.




Νικητές Διαγωνισμού:

Νικητές Πέμπτη 14/06: Κώστας Κατσαράς, Θάνος Μάρας (Live 19:55)
Νικητές Παρασκευή 15/06: Πέτρος Πρίντζιος, Γιάννης Μπαϊραμίδης (Live 22:55)
Νικητές Σάββατο 16/06: Γιάννης Μπαϊραμίδης, Αλέξανδρος Αξιωτιδης (Live 22:55)
Νικητές Κυριακή 17/06: Kombou Dimitra , Asxetos 890
Νικητές Δευτέρα 18/06: Βασίλης Αμαξιτζίδης, Giorgos Oikonomou
Νικητές Τρίτη 19/06: Χάρης Δρίτσας, Κατερίνα Ζινέλη
Νικητές Τετάρτη 20/06: Πέτρος Μπαμπαλίκης, Γιώργος Καβουρτζίκης
Νικητές Πέμπτη 21/06: Ερρίκος Δίσιος, Βίλυ Δημητρίου
Νικητές Παρασκευή 22/06: Νίκος Χατζής, Ευτυχία Παπαλεξίου
Νικητές Σάββατο 23/06: Βασίλης Γρηγοριάδης, Μάριος Βλαχόπουλος
Νικητές Κυριακή 24/06: Αμαξιτζίδης Γιάννης, Καλόγηρος Κωνσταντίνος
Νικητές Δευτέρα 25/06: Βαρβαρίγος Διονύσης, Σακελλαρίου Κώστας
Νικητές Τρίτη 26/06: Έλενα Ματαίου, Θέμης Σπηλιόπουλος
Νικητές Τετάρτη 27/06: Παναγιώτης Ξανθόπουλος, T.G. Gamers
Νικητές Πέμπτη 28/06: Αγγελική Αγγελίδη, 'Αντζελα Μανουσάκη
Νικητές Σάββατο 30/06: Γιώργος Ταραμπούκας, Γεράσιμος Αραπίδης
Νικητές Κυριακή 01/07: Ζαχαρίας Παπαλόης, Τάσος Μετικίδης
Νικητές Δευτέρα 02/07: Γεράσιμος Φετσάνι, Κυριακή Θεοδωρίδου
Νικητές Τρίτη 03/07: Κυριακή Θεοδωρίδου, Τασία Τσακ
Νικητές Παρασκευή 06/07: Δημήτρης Θωμαίδης , Νίκη Γεωργουσίδου
Νικητές Σάββατο 07/07: Άντζελα Μανουσάκη, Θανάσης Ντόπης
Νικητές Τρίτη 10/07: Νίκος Ζαρταλούδης, Δημήτρης Κατέχης
Νικητές Τετάρτη 11/07: Γιώργος Κανέλης, Mia Pav
Νικητές Σάββατο 14/07: Αλέξανδρος Ουσταμπασίδης, Φερφελης Γιάννης
Νικητές Κυριακή 15/07: Σπύρος Tσονιώτης, Johnny The Gamer
;