Ο Όλι Λι
19/11/2017 • 13:36

«Έμειναν» όλοι με το γκολ του Όλι (video)

Ο Όλι Λι της Λούτον Τάουν σούταρε κάτω από τη μεσαία γραμμή και κατάφερε να βρει δίχτυα, κάνοντας τους Άγγλους να ξεκινήσουν τις συγκρίσεις με ένα παρόμοιο γκολ που είχε σημειώσει ο Ντέιβιντ Μπέκαμ.

Ο Γουέιν Ρούνεϊ
22/10/2017 • 18:56
    H απόφαση που προκάλεσε αγανάκτηση στον σχολιαστή.
    11/10/2017 • 18:25
      Κλαίνε από χαρά στον Παναμά.
      11/10/2017 • 17:38

Επική περιγραφή στο γκολ του Παναμά! (video)

Οι σχολιαστές της τηλεόρασης του Παναμά δεν μπόρεσαν να συγκρατήσουν τα δάκρυά τους περιγράφοντας το γκολ που έστειλε την ομάδα τους στο πρώτο Μουντιάλ της ιστορίας της.

Όταν σε παίρνει ο ύπνος στην εξέδρα...
      01/10/2017 • 17:07
      Ο Πεπ Γκουαρντιόλα
      27/09/2017 • 11:44

Ο Οταμέντι ξάπλωσε τον Γκουαρντιόλα (video)

Ο Πεπ Γκουαρντιόλα δεν άντεξε τη χαμένη ευκαιρία του Οταμέντι και ξάπλωσε φαρδύς πλατύς μπροστά στον πάγκο της Μάντσεστερ Σίτι, στον αγώνα με τη Σαχτάρ Ντόνετσκ, για το Champions League.

Ο Ρόι Κόρτσμιτ
      27/09/2017 • 08:40

Κατέβασε ρολά ο Κόρτσμιτ (video)

Ο Ρόι Κόρτσμιτ ήταν ο μεγάλος πρωταγωνιστής μιας από τις εντυπωσιακότερες φάσεις στα ευρωπαϊκά γήπεδα, την εφετινή αγωνιστική περίοδο.

Χάβος, εικόνα
      23/09/2017 • 23:00

Ο Χάβος και η... εικόνα (video)

O Μάκης Χάβος είχε τη βοήθεια από "ψηλά" που ζητούσε, με αποτέλεσμα να ευχαριστήσει τα "θεία" μετά το τέλος του αγώνα και τη σπουδαία νίκη του Παναιτωλικού...

Τρίποντη... άμυνα στο volley!
      22/09/2017 • 11:10
        Μποτοσάνι-Ιάσι
        21/09/2017 • 19:35

Μήπως να... άλλαζε θέση; (video)

Είναι γνωστό ότι στο ποδόσφαιρο όλα μπαίνουν και όλα χάνονται, αλλά το γκολ... που δεν πέτυχε ποτέ ο Σαλίμ Σισέ της ρουμανικής Ιάσι είναι πραγματικά άξιο αναφοράς.

Ο νεαρός φίλαθλος της Γιουβέντους
          20/09/2017 • 16:11

Δεν του άρεσε το δώρο (video)

Ένας νεαρός φίλαθλος της Γιουβέντους έγινε έξω φρενών, όταν άνοιξε το δώρο γενεθλίων του και είδε το περιεχόμενο.

Ντεν Χάαγκ-Άγιαξ
          17/09/2017 • 17:55

Δεν έμπαινε με τίποτα (video)

Ο Άγιαξ έμεινε στο 1-1 με την Ντεν Χάαγκ στη Χάγη, χάνοντας δύο βαθμούς και μια απίστευτη τετραπλή ευκαιρία στις καθυστερήσεις.

21/11/2017 • 12:30