Ρεάλ ΜαδρίτηςΦενέρμπαχτσεΤΣΣΚΑ ΜόσχαςΖαλγκίρις ΚάουναςΟλυμπιακόςΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΜπασκόνιαΧίμκιΜπαρτσελόναΜακάμπι FOXΑρμάνι ΜιλάνοΑναντολού ΕφέςΜπάγερν ΜονάχουΓκράν ΚανάριαΜπουτούτσνοστΝταρουσάφακα
17/11/2018 • 13:28
«Ζοτς»: Τεμπέληδες στο πρώτο ημίχρονο
05/11/2011 • 00:20

Είπε τα καλύτερα για το δεύτερο ημίχρονο, αλλά όχι και για το πρώτο. Ο Ζέλιμιρ Ομπράντοβιτς τόνισε ότι ο Παναθηναίκός τεμπέλιασε πρώτα για να βρει ρυθμός τη συνέχεια.

Κρστιτς: «Νίκη στην Αθήνα»
05/11/2011 • 00:00

Νίκη κόντρα στον Παναθηναϊκό θέλει να πανηγυρίσει ο Νέναντ Κρστιτς, ο οποίος με δηλώσεις του αναφέρθηκε στην προσεχή αναμέτρηση με τους πρωταθλητές Ευρώπης για την τέταρτη αγωνιστική της Ευρωλίγκα.

Τρία στα τρία για Παναθηναϊκό
04/11/2011 • 23:39

Με τον αρχηγό του να τον οδηγεί στο δεύτερο ημίχρονο, ο Παναθηναϊκός έφτασε τις τρεις νίκες σε ισάριθμες αγωνιστικές της Ευρωλίγκα, επικρατώντας της Ζαλγκίρις με 92-75.

Ζούρος: «Ομάδα που τρέχει η Ζαλγκίρις»
04/11/2011 • 16:26
Σούπερ Μακάμπι με Φάρμαρ και «Σόφο»
04/11/2011 • 00:45

Αν και δυσκολεύτηκε, η Μακάμπι έκαμψε την αντίσταση της «σκληροτράχηλης» με πρωταγωνιστές τους Φάρμαρ (27π.) και Σχορτσιανίτη (16π.). Έτσι πήρε τη δεύτερη νίκη της στην 3η αγωνιστική της Ευρωλίγκα με σκορ 88-82.

«Μάθαμε πολλά»
    04/11/2011 • 00:31

Μπορεί ο Ολυμπιακός να ηττήθηκε στη Βιτόρια από την Κάχα Λαμποράλ, ωστόσο ο Μάρκο Κέσελ τόνισε πως η ομάδα του κέρδισε πολλά από αυτή την ήττα.

Άνετα η Μπάρτσα
    03/11/2011 • 21:02

Έχει πάρει φόρα η Μπαρτσελόνα... Οι Καταλανοί πραγματοποίησαν την τρίτη νίκη τους στην Ευρωλίγκα, καθώς σύντριψαν την Ούνιξ Καζάν στην έδρα της με 93-65.

Εισιτήρια για ΤΣΣΚΑ
    03/11/2011 • 20:58

Από το Σάββατο (5/11) θα τεθούν στη διάθεση των φίλων του Παναθηναϊκού τα εισιτήρια για το σημαντικό ματς της Πέμπτης (10/11) κόντρα στην ΤΣΣΚΑ Μόσχας.

Ομπράντοβιτς: «Πρέπει να νικήσουμε»
    03/11/2011 • 19:03