Ο Ολυμπιακός έχει τον τρόπο να αποκτά ταλαντούχους Αμερικανούς, όπως αποδεικνύει και φέτος με τις περιπτώσεις των ΛεΝτέι και Ουίλιαμς - Γκος.

17/01/2019 • 11:22
Ο Μιλουτίνοφ επιστρέφει με Χίμκι.
17/01/2019 • 09:47

Πλήρης για επιστροφή στις νίκες

Με τον Νίκολα Μιλουτίνοφ να επιστρέφει στη δράση, ο Ολυμπιακός θέλει μόνο νίκη στο ΣΕΦ απέναντι στην Χίμκι του Γιώργου Μπαρτζώκα (21:00, Novasports1HD).

Ο Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ στο Novasports.gr.
17/01/2019 • 08:41

Στον δρόμο για το Κάουνας

Ο Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ ψάχνει την δεύτερη εκτός έδρας νίκη του στην Euroleague απέναντι στην Ζάλγκιρις και λίγο πριν την αναχώρηση για Κάουνας, οι πρωταγωνιστές των «πράσινων» μιλούν αποκλειστικά στο Novasports.gr.

Ο Λίνος Χρυσικόπουλος
17/01/2019 • 00:43

Χρυσικόπουλος: "Τα ριμπάουντ..."

Στο ίδιο μήκος κύματος με τον προπονητή του και ο Λίνος Χρυσικόπουλος έκανε ειδική αναφορά στα χαμένα ριμπάουντ για την ήττα από τη Ναντέρ.

Ο Τζαμάλ Τζόουνς
17/01/2019 • 00:27

Πρόβλημα με Τζόουνς

Ο Τζαμάλ Τζόουνς ο οποίος αποχώρησε λίγο πριν το τέλος του αγώνα με ενοχλήσεις στο δεξί γόνατο έχει προκαλέσει ανησυχία στον οργανισμό του ΠΑΟΚ.

Έχασε τη νίκη, άφησε ανοιχτή την πρόκριση

Ο ΠΑΟΚ ήταν μέσα στο παιχνίδι κόντρα στη Ναντέρ για 31 λεπτά, αλλά στη συνέχεια υπέστη απίστευτο μπλακ άουτ, δέχθηκε σερί 12-0 μέσα σε 6:30 λεπτά και τελικά ηττήθηκε 79-70 από τους Γάλλους, οι οποίοι στην ισοβαθμία είναι πάνω από το δικέφαλο.

Συνέχισε με νίκες η Λοκομοτίβ Κουμπάν στο Eurocup
16/01/2019 • 23:07
Κέβιν Πάντερ
16/01/2019 • 22:59

Πέρασε σαν πρώτη η Βίρτους (video)

Η πρωτοπόρος Βίρτους Μπολόνια πέρασε από την Γερμανία κερδίζοντας την Μπαϊρόιτ με 93-83, σε ένα παιχνίδι που οι Γερμανοί ξύπνησαν και προσπάθησαν να το χτυπήσουν στην τελευταία περίοδο. Πάντερ, Τέιλορ και Εμ’ Μπαγέ έκαναν την διαφορά για τους φιλοξενούμενους.