23/03/2019 • 19:39

Νικολοπούλου και Μπαλτά για τον τελικό

Οι παίκτριες του Ολυμπιακού και της Νίκης Λευκάδας, των ομάδων που θα διεκδικήσουν το Κύπελλο στον τελικό (24/3, 15:00) στο μπάσκετ γυναικών έκαναν δηλώσεις για το παιχνίδι

Ο Νίκος Δουβίτσας και ο Γιώργος Παντελάκης
23/03/2019 • 19:24
    Ο Γιώργος Καντζιλιέρης
    22/03/2019 • 23:38
    Ο Γιώργος Παντελάκης
    22/03/2019 • 23:11

"Αν είμαστε αυτοί που πρέπει, θεωρώ ότι θα κατακτήσουμε το κύπελλο"

Οι δηλώσεις του Γιώργου Παντελάκη, του προπονητή του Ολυμπιακού μετά τη νίκη επί του Παναθηναϊκού και την πρόκριση στον τελικό του Κυπέλλου Ελλάδας στο μπάσκετ γυναικών-Σπυριδοπούλου: "Θέλουμε να διευρύνουμε το σερί των κυπέλλων"

Ο Αντώνης Μπουμπούς
    22/03/2019 • 22:26

Μπουμπούς: "Τα λάθη μας στοίχισαν"

Τι είπε ο προπονητής της Δάφνη Αγίου Δημητρίου μετά την ήττα στον ημιτελικό με τη Νίκη Λευκάδας-Γούναρη: "Ο αγώνας κρίθηκε στις λεπτομέρειες"

Η γυναικεία ομάδα μπάσκετ του Ολυμπιακού νίκησε τον Παναθηναϊκό και πέρασε στον τελικό του Κυπέλλου
      22/03/2019 • 20:42

Final 4 Γυναικών: Εύκολα στον τελικό ο Ολυμπιακός (pics)

Οι Ερυθρόλευκες νίκησαν με 78-37 τον Παναθηναϊκό, στον ημιτελικό και παίζουν με τη Νίκη Λευκάδας στον τελικό (24/3, 15:00) του Κυπέλλου Ελλάδας στο μπάσκετ-Με πένθος αγωνίστηκαν οι Πράσινες στη μνήμη του Θανάση Γιαννακόπουλου

Ο Νίκος Δουβίτσας
      22/03/2019 • 20:21
        Πανηγυρισμοί στη Νίκη Λευκάδας για την πρόκριση στον τελικό του Κυπέλλου Ελλάδας μπάσκετ
        22/03/2019 • 19:30
          Η Νίκη Λευκάδας ήταν η νικήτρια στον ημιτελικό με αντίπαλο τη Δάφνη Αγίου Δημητρίου
          22/03/2019 • 17:46

Final 4 Γυναικών: Στον τελικό η Νίκη Λευκάδας

Με εκπληκτική τη Τζέιντ Γουόκερ που σημείωσε 35 πόντους, η ομάδα του Νίκου Δουβίτσα νίκησε με 73-68 τη Δάφνη Αγίου Δημητρίου στον πρώτο ημιτελικό του Κυπέλλου Ελλάδας μπάσκετ στις γυναίκες, σε ένα ματς που κρίθηκε στο τέλος

Ο Φιλ Γκος
            18/02/2019 • 11:44

Γκος: “Μας κόστισε η πρώτη περίοδος”

Ο Φιλ Γκος τόνισε πως ο ΠΑΟΚ θα είχε περισσότερες πιθανότητες να διεκδικήσει το κύπελλο Ελλάδος, αν δεν είχε μείνει αρκετά πίσω στο σκορ, στην πρώτη περίοδο του τελικού με τον Παναθηναϊκό ΟΠΑΠ.

Ο Φιλ Γκος εν δράσει στον χτεσινό τελικό
            18/02/2019 • 00:47

Γκος: «Ας χτίσουμε από αυτήν την εμπειρία» (pic)

Το ήθελε όσο τίποτε άλλο. Γι’ αυτόν ήταν μια ευκαιρία στην τελευταία σεζόν της καριέρας του να κατακτήσει έναν τίτλο, αυτόν του Κυπελλούχου Ελλάδας. Χρειάστηκε μέχρι και ένεση να κάνει προκειμένου να ξεπεράσει το πρόβλημα στη μέση του και ν’ αγωνιστεί