Ισόπαλο θρίλερ στην Πάτρα!

Παναχαϊκή και Αιγινιακός έμειναν στο 2-2 για την Football League με τρία γκολ να σημειώνονται από το 89' μέχρι τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων!

Παναχαϊκή και Αιγινιακός έμειναν στο 2-2 για την Football League με τρία γκολ να σημειώνονται από το 89′ μέχρι τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων!

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 77ο λεπτό με τον Κούστα, όμως οι Πατρινοί απάντησαν στο 89ο λεπτό με τον Κολ. Ο Αιγινιακός έδειχνε να εξασφαλίζει τη νίκη στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων με τον Πιαστόπουλο να κάνει το 1-2, αλλά ο Μωραΐτης έσωσε τον πόντο για την Παναχαϊκή στο 90+4′!

Με το δεξί ξεκίνησε ο Εργοτέλης, κερδίζοντας με 2-0 εντός έδρας τον Απόλλωνα Πόντου με γκολ των Τσέλιου (72′) και Έφορντ, ενώ με νίκη 2-0 εντός επί του ΑΟΚ ξεκίνησε και ο Απόλλων Λάρισας, με τους Λουκάο (17′) και Χατζή (53′) να σκοράρουν.