Ελλάδα-Ελβετία με πολλά ειδικά στοιχήματα από το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ του ΟΠΑΠ

Το πρώτο φιλικό παιχνίδι της, στο 2018, δίνει η Εθνική Ομάδα, απόψε (20:00), στο ΟΑΚΑ, με την Ελβετία. Ξεκινάει την προετοιμασία της για τη νέα διοργάνωση, το UEFA Nations League, με απώτερο στόχο την πρόκριση στην τελική φάση του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος του 2020.

Η Εθνική Ομάδα θα αντιμετωπίσει, στην τρίτη κατηγορία του UEFA Nations League, στο δεύτερο όμιλο, την Εσθονία, την Ουγγαρία και την Φινλανδία.

Η Ελβετία προετοιμάζεται για το Παγκόσμιο Κύπελλο της Ρωσίας. Θα αγωνιστεί στον πέμπτο όμιλο, με αντιπάλους τη Βραζιλία, τη Σερβία και την Κόστα Ρίκα.
Το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ του ΟΠΑΠ προσφέρει πολλά ειδικά στοιχήματα για το σημερινό φιλικό παιχνίδι της Εθνικής Ομάδας με την Ελβετία. Οι παίκτες του ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ έχουν περισσότερες από 100 επιλογές συνολικά, για να ποντάρουν, πριν από την έναρξη και τη διάρκεια του αγώνα.

Προσφέρονται ειδικά στοιχήματα, μεταξύ άλλων, για το αποτέλεσμα και το ακριβές σκορ του αγώνα, του πρώτου και του δεύτερου ημιχρόνου, το ημίχρονο-τελικό, το σύνολο των γκολ, το στοίχημα χωρίς ισοπαλία, τα κόρνερ, το ημίχρονο με τα περισσότερα γκολ του αγώνα, της γηπεδούχου και της φιλοξενούμενης, την πρώτη και την τελευταία ομάδα που θα σκοράρει, το συνδυασμό τελικού αποτελέσματος με under-over, το πότε θα επιτευχθεί το πρώτο και το τελευταίο γκολ, τον πρώτο παίκτη που θα σκοράρει, τον σκόρερ οποιουδήποτε γκολ, το σκοράρισμα ή όχι των ομάδων και στα δύο ημίχρονα.