Ο Ναζ Μήτρου Λονγκ πραγματοποίησε μια ακόμα καλή εμφάνιση στο Summer League, δείχνοντας πως βρίσκεται σε καλή κατάσταση εν όψει της νέας αγωνιστικής περιόδου.
Θωμάς Ναλμπάντης
15/07/2018 • 11:44
Ο Ναζ Μήτρου Λονγκ
Ο Ναζ Μήτρου Λονγκ πραγματοποίησε μια ακόμα καλή εμφάνιση στο Summer League, δείχνοντας πως βρίσκεται σε καλή κατάσταση εν όψει της νέας αγωνιστικής περιόδου. Ο ομογενής παίκτης, ο οποίος υπέγραψε two way συμβόλαιο με τους Γιούτα Τζαζ σημείωσε 14 πόντους και μοίρασε πέντε ασίστ σε 21 λεπτά συμμετοχής, στην ήττα 92-86 των Γιούτα Τζαζ από τους Μέμφις Γκρίζλις.
17/07/2019 • 07:03

Πρόκριση μέσω γκολ και λεπτομερειών σε Βουλγαρία, Σουηδία και Μαυροβούνιο (video)

Θεαματικά παιχνίδια περιμένουμε σε Βουλγαρία.Μαυροβούνιο και Στοκχόλμη όπου τα σκορ της περασμένης εβδομάδας αφήνουν ανοιχτά τα ενδεχόμενα πρόκρισης. Τα γκολ των αουτσάϊντερ δίνουν καλές τιμές σε αναμετρήσεις του Σκωτσέζικου Λιγκ Καπ