Κυριακή 29/03/2015 |
|

Tv Guide

Πρόγραμμα ανά Κανάλι Είδος εκπομπής
Help
Πρόγραμμα Καναλιών Αναζήτηση εκπομπών
Δείτε το πρόγραμμα των καναλιών που σας ενδιαφέρουν ακολουθώντας τα επόμενα βήματα:

  • Επιλέξτε ημερομηνία
  • Επιλέξτε θεματική κατηγορία καναλιών από την δεξιά στήλη του τηλεοπτικού οδηγού
  • Επιλέξτε χρονική ζώνη ημέρας από την αριστερή στήλη του τηλεοπτικού οδηγού.
Αναζητήστε εκπομπές που σας ενδιαφέρουν χρησιμοποιώντας το μηχανισμό αναζήτησης της ιστοσελίδας.
  • Nova 3D
  • Novasports 1 HD
    06:45
    EUROLEAGUE: TOP 16
    Φενέρμπαχτσε Ούλκερ-Ουνικάχα Μάλαγα (E)
    08:30
    ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ
    22η Αγωνιστική (M)
    Live 12:00
    ΤΕΝΙΣ: 6ο HELLENIC ZEUS ITF PRO CIRCUIT
    Τελικός Γυναικών/Ανδρών, Ηράκλειο (Ζ)
    16:30
    TODAY
    17:00
    EDDIE'S DAY
    Ιστορίες δράσης (E)
    Live 18:00
    ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
    Basket League 2014-15 (Ζ)
    Live 20:00
    ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
    Κυριακάτικη αθλητική ζώνη (Z)
    21:00
    VOLLEY LEAGUE ΟΠΑΠ 2014-15
    Παναθηναϊκός - Εθνικός Αλεξ/λης (Μ)
    23:00
    ΤΡΙΑΘΛΟ: ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ITU
    World Triathlon Series/Αμπού Ντάμπι (E)
    00:00
    ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΤΗΣ SANYA RICHARDS-ROSS
    Αφιέρωμα (E)
    00:30
    ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ: FIG WORLD CUP
    Λισαβόνα (Μ)
    04:30
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS
    Αθλητικό μαγκαζίνο (E)
    05:00
    ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
    Πάκος Φερέιρα - Μποαβίστα (13/03/15)
  • Novasports 2 HD
    07:00
    ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
    Αγιαξ - Αλκμααρ (05/02/15)
    09:00
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2014-15
    Ξάνθη - Παναιτωλικός (Ε)
    11:00
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2014-15
    ΠΑΟΚ - Εργοτέλης (Ε)
    13:00
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2014-15
    Ατρόμητος - Παναθηναϊκός (Ε)
    15:00
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2014-15
    Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης (Ε)
    17:00
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ
    Ολυμπιακός - ΝΟΒ (Μ)
    18:30
    UEFA EUROPA LEAGUE: ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16
    Αγιαξ - Ντνίπρο (E)
    21:00
    ΤΡΙΑΘΛΟ: ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ITU
    World Triathlon Series/Αμπού Ντάμπι (Μ)
    22:00
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2014-15
    Ολυμπιακός - Α.Ο.Κ. (Ε)
    23:50
    TODAY
    00:10
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2014-15
    Βέροια - Παναθηναϊκός (Ε)
    02:05
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2014-15
    Αστέρας Τρίπολης - Εργοτέλης (E)
    04:00
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2014-15
    Ξάνθη - Ατρόμητος (Ε)
  • Novasports 1
    06:45
    EUROLEAGUE: TOP 16
    Φενέρμπαχτσε Ούλκερ-Ουνικάχα Μάλαγα (E)
    08:30
    ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ
    22η Αγωνιστική (M)
    Live 12:00
    ΤΕΝΙΣ: 6ο HELLENIC ZEUS ITF PRO CIRCUIT
    Τελικός Γυναικών/Ανδρών, Ηράκλειο (Ζ)
    16:30
    TODAY
    17:00
    EDDIE'S DAY
    Ιστορίες δράσης (E)
    Live 18:00
    ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
    Basket League 2014-15 (Ζ)
    Live 20:00
    ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
    Κυριακάτικη αθλητική ζώνη (Z)
    21:00
    VOLLEY LEAGUE ΟΠΑΠ 2014-15
    Παναθηναϊκός - Εθνικός Αλεξ/λης (Μ)
    23:00
    ΤΡΙΑΘΛΟ: ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ITU
    World Triathlon Series/Αμπού Ντάμπι (E)
    00:00
    ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΤΗΣ SANYA RICHARDS-ROSS
    Αφιέρωμα (E)
    00:30
    ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ: FIG WORLD CUP
    Λισαβόνα (Μ)
    04:30
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS
    Αθλητικό μαγκαζίνο (E)
    05:00
    ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
    Πάκος Φερέιρα - Μποαβίστα (13/03/15)
  • Novasports 2
    07:00
    ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
    Αγιαξ - Αλκμααρ (05/02/15)
    09:00
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2014-15
    Ξάνθη - Παναιτωλικός (Ε)
    11:00
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2014-15
    ΠΑΟΚ - Εργοτέλης (Ε)
    13:00
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2014-15
    Ατρόμητος - Παναθηναϊκός (Ε)
    15:00
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2014-15
    Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης (Ε)
    17:00
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ
    Ολυμπιακός - ΝΟΒ (Μ)
    18:30
    UEFA EUROPA LEAGUE: ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16
    Αγιαξ - Ντνίπρο (E)
    21:00
    ΤΡΙΑΘΛΟ: ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ITU
    World Triathlon Series/Αμπού Ντάμπι (Μ)
    22:00
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2014-15
    Ολυμπιακός - Α.Ο.Κ. (Ε)
    23:50
    TODAY
    00:10
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2014-15
    Βέροια - Παναθηναϊκός (Ε)
    02:05
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2014-15
    Αστέρας Τρίπολης - Εργοτέλης (E)
    04:00
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2014-15
    Ξάνθη - Ατρόμητος (Ε)
  • Novasports 3
    09:00
    EUROLEAGUE: TOP 16
    Αρμάνι Μιλάνο - Λαμποράλ Κούτσα (E)
    11:00
    EUROLEAGUE: TOP 16
    Αλμπα Βερολίνου - Ερυθρός Αστέρας (E)
    13:00
    BASKET LEAGUE 2014-15
    ΚΑΟ Δράμας - Πανελευσινιακός (E)
    15:00
    EUROLEAGUE: TOP 16
    Γαλατασαράι - Παναθηναϊκός (Μ)
    Live 17:00
    ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
    Λισαβόνα (Z)
    20:30
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ
    Ολυμπιακός - ΝΟΒ (Μ)
    22:00
    BASKET LEAGUE 2014-15
    Κόροιβος Αμαλιάδας - Ολυμπιακός (Μ)
    00:00
    novasports3
    Ξανά κοντά σας στις 13:00
  • Novasports 4
    09:00
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ DRAGSTER ΗΠΑ
    Αγώνες αυτοκινήτων, Gainesville (E)
    10:30
    WINTER X GAMES 2015
    Ασπεν (Ε)
    11:30
    ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ: FIG WORLD CUP
    Λισαβόνα (14/05/14)
    15:00
    HICKS ON STICKS
    Ιστορίες δράσης (E)
    17:00
    ΑΓΩΝΕΣ KICK BOXING
    Enfusion, Ολλανδία (E)
    19:30
    ΤΕΝΙΣ: 6ο HELLENIC ZEUS ITF PRO CIRCUIT
    Τελικός Γυναικών/Ανδρών, Ηράκλειο (Μ)
    23:15
    WINTER X GAMES 2015
    Ασπεν (Ε)
    00:15
    novasports4
    Ξανά κοντά σας στις 13:00
  • Novasports 24
    08:00
    Novasports 24 HD
    22:00
    Novasports 24 HD
  • Novasports 6
    09:00
    ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΤΟΥ 'ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ'
    21:00
    ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΤΟΥ 'ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ'
  • Novasports 7
    09:00
    novasports7
    Ξανά κοντά σας στις 9 Απριλίου
    21:00
    novasports7
    Ξανά κοντά σας στις 9 Απριλίου
  • Eurosport
    Live 09:00
    ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ΠΑΓΚ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
    Γκαλά, Σαγκάη (Z)
    12:00
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ
    12:45
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΛΟΝΙΑΣ
    6η διαδρομή
    Live 13:45
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΛΟΝΙΑΣ
    7η διαδρομή (Ζ)
    15:30
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ
    Live 16:30
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: CRITERIUM INTERNATIONAL
    2η μέρα, Γαλλία (Ζ)
    18:00
    ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ΠΑΓΚ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
    Γκαλά, Σαγκάη
    20:45
    ΙΠΠΑΣΙΑ
    Υπερπήδηση εμποδίων, Παλμ Μπιτς
    22:00
    ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS TOUR CHAMPIONSHIP
    Τελικός, Ταϊλάνδη
    22:45
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: CRITERIUM INTERNATIONAL
    2η μέρα, Γαλλία
    23:30
    HORSE RACING TIME
    23:45
    ΡΑΛΙ RAID: ABU DHABI CHALLENGE
    2η μέρα, Αμπού Ντάμπι
    Live 00:00
    MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
    Σικάγο Φάιαρ - Φιλαδέλφεια Γιούνιον (Ζ)
    Live 02:00
    MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
    Ρεάλ Σολτ Λέικ - Τορόντο (Ζ)
    04:15
    EUROSPORT
  • Eurosport2
    06:00
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΛΟΝΙΑΣ
    6η διαδρομή
    07:00
    ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS TOUR CHAMPΙΟΝSHIP
    Τελικός, Ταϊλάνδη
    09:00
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΛΟΝΙΑΣ
    6η διαδρομή
    09:45
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ
    10:30
    ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ
    11:00
    ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS TOUR CHAMPΙΟΝSHIP
    Τελικός, Ταϊλάνδη
    Live 12:45
    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA CH. LEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ
    Προημιτ: FFC Φρανκφούρτη - Μπρίστολ (Ζ)
    Live 15:00
    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΜΠΟΥΝΤΕΣΛΙΓΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
    Τουρμπίν Πότσνταμ - Βόλφσμπουργκ (Ζ)
    17:00
    MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
    Μόντρεαλ Ιμπακτ - Ορλάντο Σίτι
    Live 18:00
    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MOTOCROSS
    MX2 - 1η κούρσα Αργεντινή (Ζ)
    Live 19:00
    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MOTOCROSS
    MXGP - 1η κούρσα, Αργεντινή (Ζ)
    20:00
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΛΟΝΙΑΣ
    7η διαδρομή
    Live 21:00
    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MOTOCROSS
    MX2 - 2η κούρσα Αργεντινή (Ζ)
    Live 22:00
    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MOTOCROSS
    MXGP - 2η κούρσα, Αργεντινή (Ζ)
    23:00
    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΜΠΟΥΝΤΕΣΛΙΓΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
    Τουρμπίν Πότσνταμ - Βόλφσμπουργκ
    00:00
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΛΟΝΙΑΣ
    7η διαδρομή
    01:00
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: CRITERIUM INTERNATIONAL
    2η μέρα, Γαλλία
    02:00
    SPEEDWAY BEST PAIRS CUP
    Best Pairs Cup, Γερμανία
    04:00
    ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ΠΑΓΚ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
    Ελεύθερο πρόγραμμα ανδρών, Σαγκάη
    05:30
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΛΟΝΙΑΣ
    7η διαδρομή
  • Motors TV
    Live 07:35
    TCR INTERNATIONAL SERIES
    Γύρος 1: Κουάλα Λουμπούρ-2η κούρσα (Ζ)
    08:10
    ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
    Race Of Champions, Ν. Μπαρμπάντος (Ε)
    10:40
    ΑΓΩΝΕΣ P1 AQUACROSS UK
    11:30
    V DE V ENDURANCE SERIES
    1ος γύρος - Βαρκελώνη
    11:55
    TCR INTERNATIONAL SERIES
    Γύρος 1: Κουάλα Λουμπούρ (E)
    13:10
    ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΣ
    Γύρος 2, Symmons Plain-3η κούρσα (E)
    Live 15:00
    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΕΡΑ MOTORS TV
    Σίλβερστοουν (Ζ)
    Live 18:00
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MOTOCROSS ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΧ2
    3ος γύρος, Αργεντινή /1η κούρσα (Z)
    Live 19:00
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MOTOCROSS ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΧGP
    3ος γύρος, Αργεντινή /1η κούρσα (Z)
    20:05
    FIM NIGHT OF THE JUMPS
    Βερολίνο
    Live 21:00
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MOTOCROSS ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΧ2
    3ος γύρος, Αργεντινή /2η κούρσα (Z)
    Live 22:00
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MOTOCROSS ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΧGP
    3ος γύρος, Αργεντινή /2η κούρσα (Z)
    Live 23:05
    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΕΡΑ MOTORS TV
    Σίλβερστοουν (Ζ)
    01:05
    ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΤΩΝ ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΩΝ ΣΠΟΡ
    Επεισόδιο 3ο
    01:35
    ΒΡΕΤΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟΥ ΡΑΛΙ
    Mid Wales Stages
    02:50
    ΡΑΛΙ ΣΤΑ ΟΡΙΑ
    The Birr Rally
    03:15
    CARRERA PANAMERICANA
    Αγώνας αυτοκινήτων
    04:40
    FIM NIGHT OF THE JUMPS
    Βερολίνο
    05:30
    ΑΓΩΝΕΣ P1 AQUACROSS UK
  • ACTION 24
    07:00
    ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΥΓΕΙΑΣ
    Ενημερωτική εκπομπή (M)
    08:00
    ACTION WEEKEND
    11:00
    VOLVO OCEAN RACE
    Εκπομπή ιστιοπλοϊας (Ε)
    11:30
    ACTION24
    Ενημερωτικό πρόγραμμα (M)
    12:00
    MOBIL 1
    Το μαγκαζίνο των μηχανοκίνητων σπορ (E)
    12:30
    I LOVE ATHENS
    Προτάσεις ψυχαγωγίας (E)
    13:30
    ΡΩΣΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
    Ντιναμό Μόσχας - Ζενίτ (Ε)
    15:30
    ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
    Αγιαξ - Ντεν Χάαγκ (Ε)
    17:30
    ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
    Φέγενορντ - Αϊντχόφεν (Ε)
    19:30
    ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ
    Ενημερωτική εκπομπή (E)
    20:00
    SCRIPT
    Ενημερωτική εκπομπή (M)
    21:00
    NEXT WEEK
    Ενημερωτική εκπομπή
    22:00
    ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΤΣΕΛΣΙ
    Premier League: Χαλ - Τσέλσι (Ε)
    00:00
    OTI SHOP
    Πρόγραμμα προώθησης προϊόντων
    00:30
    ΑΡΓΑ
    Best of (M)
    02:30
    Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
    Γκιμαράες - Σετουμπάλ (Ε)
    04:30
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΔΑΝΙΑΣ
    Κοπεγχάγη - Ράντερς (Ε)
  • Nsports
    06:30
    ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΞΕΝΑΓΗΣΕΙΣ
    07:00
    ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ
    07:15
    ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
    07:45
    ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ
    08:15
    ΚΟΚΚΙΝΟ - ΚΙΤΡΙΝΟ - ΜΠΛΕ
    09:10
    WAYBULOO
    09:30
    O ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΥ
    Κινούμενα σχέδια
    10:00
    ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΕΡΙΗΓΗΣΙΣ...
    10:30
    ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
    11:15
    ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΞΕΝΑΓΗΣΕΙΣ
    11:45
    ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΤΩΝ ΣΥΝΟΡΩΝ ΜΑΣ
    12:15
    ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
    13:15
    ΙΟΛΗ
    13:35
    ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΟΥ ΣΚΙΑΧΤΡΟΥ
    14:00
    ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ
    Live 15:00
    ΑΕΚ - ΠΑΟΚ
    Τελικός Κυπέλλου Χάντμπολ Ανδρών (Z)
    17:00
    ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ
    17:30
    Ο Αγώνας του '21 και οι εφημερίδες του
    Live 18:00
    ΚΥΠΕΛΛΟ ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
    Τελικός (Ζ)
    20:00
    ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
    21:00
    DOCVILLE
    22:00
    ΟΙ ΣΤΥΛΟΒΑΤΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ
    23:30
    ΜΙΚΡΟΦΙΛΜ
    Ταινίες μικρού μήκους (Ε)
    00:00
    Η ΑΓΑΠΗ ΑΡΓΗΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ
    01:00
    ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
    02:00
    DOCVILLE
    Σειρά ντοκιμαντέρ (Ε)
    04:00
    ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
    05:00
    ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΕΡΙΗΓΗΣΙΣ
    Ντοκιμαντέρ (Ε)
    05:30
    ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ