Σάββατο 25/10/2014 |
|

Tv Guide

Πρόγραμμα ανά Κανάλι Είδος εκπομπής
Help
Πρόγραμμα Καναλιών Αναζήτηση εκπομπών
Δείτε το πρόγραμμα των καναλιών που σας ενδιαφέρουν ακολουθώντας τα επόμενα βήματα:

  • Επιλέξτε ημερομηνία
  • Επιλέξτε θεματική κατηγορία καναλιών από την δεξιά στήλη του τηλεοπτικού οδηγού
  • Επιλέξτε χρονική ζώνη ημέρας από την αριστερή στήλη του τηλεοπτικού οδηγού.
Αναζητήστε εκπομπές που σας ενδιαφέρουν χρησιμοποιώντας το μηχανισμό αναζήτησης της ιστοσελίδας.
  • Nova 3D
  • Novasports 1 HD
    07:00
    ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ BLANCPAIN GT SPRINT
    Αγώνας ταχύτητας, Zolder-Βέλγιο (Ε)
    08:30
    ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ NOVASPORTS
    Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός (19/11/11)
    10:30
    ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ NOVASPORTS
    Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός (14/04/13)
    12:30
    NOVASPORTS CLASSIC ZONE
    Κλασικές Αναμετρήσεις
    14:30
    TODAY
    15:00
    UEFA EUROPA LEAGUE: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    Αϊντχόφεν - Παναθηναϊκός (M)
    Live 17:15
    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
    Super League ΟΠΑΠ 2014-15 (Ζ)
    19:30
    LEGEND STORIES
    Τα Ντέρμπι των Αιωνίων: 10ετία '70
    20:30
    THE PLACE BEYOND THE MOUNTAIN
    Live 21:00
    ΜΠΑΣΤΙΑ - ΜΟΝΑΚΟ
    Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
    23:00
    ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ!
    Αθλητική εκπομπή (M)
    00:30
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2014-15
    Ατρόμητος - Εργοτέλης (Μ)
    02:30
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2014-15
    ΠΑΣ Γιάννινα - ΑΕΛ Καλλονής (Μ)
    03:30
    MOTO: THE MOVIE
    Ιστορίες δράσης (Ε)
    04:30
    ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
    Παρί Σεν Ζερμέν - Μπορντό (Μ)
  • Novasports 2 HD
    06:00
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΓΚΟΛΦ
    Αθλητικό πρόγραμμα (M)
    07:00
    Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
    Αθλητική εκπομπή (M)
    08:00
    UEFA EUROPA LEAGUE: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    Ντιναμό Μινσκ - Γκινγκάμπ (M)
    10:00
    UEFA EUROPA LEAGUE: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    Τράμπζονσπορ - Λόκερεν (M)
    12:00
    UEFA EUROPA LEAGUE: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    Τότεναμ - Αστέρας Τρίπολης (E)
    14:00
    Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
    Αθλητική εκπομπή (E)
    15:00
    NOVASPORTS CLASSIC ZONE
    Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός (01/12/97)
    15:30
    NOVASPORTS CLASSIC ZONE
    Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός (26/03/00)
    Live 16:00
    ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ
    8η Αγωνιστική (Ζ)
    Live 19:30
    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
    Super League ΟΠΑΠ 2014-15 (Ζ)
    Live 21:30
    ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ!
    Αθλητική εκπομπή (Z)
    23:00
    NOVASPORTS CLASSIC ZONE
    Λεβαδειακός - Πανιώνιος (01/10/05)
    23:20
    NOVASPORTS CLASSIC ZONE
    Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός (26/03/00)
    23:50
    TODAY
    00:10
    ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
    Παρί Σεν Ζερμέν - Μπορντό (Μ)
    02:05
    UEFA EUROPA LEAGUE: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    Λιλ - Εβερτον (Μ)
    03:00
    ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ NASCAR: SPRINT CUP SERIES
    Sprint Cup Series, Talladega (E)
    04:00
    UEFA CHAMPIONS LEAGUE: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    Τσέλσι - Μάριμπορ (Μ)
  • Novasports 1
    07:00
    ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ BLANCPAIN GT SPRINT
    Αγώνας ταχύτητας, Zolder-Βέλγιο (Ε)
    08:30
    ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ NOVASPORTS
    Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός (19/11/11)
    10:30
    ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ NOVASPORTS
    Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός (14/04/13)
    12:30
    NOVASPORTS CLASSIC ZONE
    Κλασικές Αναμετρήσεις
    14:30
    TODAY
    15:00
    UEFA EUROPA LEAGUE: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    Αϊντχόφεν - Παναθηναϊκός (M)
    Live 17:15
    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
    Super League ΟΠΑΠ 2014-15 (Ζ)
    19:30
    LEGEND STORIES
    Τα Ντέρμπι των Αιωνίων: 10ετία '70
    20:30
    THE PLACE BEYOND THE MOUNTAIN
    Live 21:00
    ΜΠΑΣΤΙΑ - ΜΟΝΑΚΟ
    Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
    23:00
    ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ!
    Αθλητική εκπομπή (M)
    00:30
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2014-15
    Ατρόμητος - Εργοτέλης (Μ)
    02:30
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2014-15
    ΠΑΣ Γιάννινα - ΑΕΛ Καλλονής (Μ)
    03:30
    MOTO: THE MOVIE
    Ιστορίες δράσης (Ε)
    04:30
    ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
    Παρί Σεν Ζερμέν - Μπορντό (Μ)
  • Novasports 2
    06:00
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΓΚΟΛΦ
    Αθλητικό πρόγραμμα (M)
    07:00
    Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
    Αθλητική εκπομπή (M)
    08:00
    UEFA EUROPA LEAGUE: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    Ντιναμό Μινσκ - Γκινγκάμπ (M)
    10:00
    UEFA EUROPA LEAGUE: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    Τράμπζονσπορ - Λόκερεν (M)
    12:00
    UEFA EUROPA LEAGUE: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    Τότεναμ - Αστέρας Τρίπολης (E)
    14:00
    Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
    Αθλητική εκπομπή (E)
    15:00
    NOVASPORTS CLASSIC ZONE
    Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός (01/12/97)
    15:35
    NOVASPORTS CLASSIC ZONE
    Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός (26/03/00)
    Live 16:00
    ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ
    8η Αγωνιστική (Ζ)
    Live 19:30
    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
    Super League ΟΠΑΠ 2014-15 (Ζ)
    Live 21:30
    ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ!
    Αθλητική εκπομπή (Z)
    23:00
    NOVASPORTS CLASSIC ZONE
    Λεβαδειακός - Πανιώνιος (01/10/05)
    23:20
    NOVASPORTS CLASSIC ZONE
    Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός (26/03/00)
    23:50
    TODAY
    00:10
    ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
    Παρί Σεν Ζερμέν - Μπορντό (Μ)
    02:05
    UEFA EUROPA LEAGUE: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    Λιλ - Εβερτον (Μ)
    03:00
    ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ NASCAR: SPRINT CUP SERIES
    Sprint Cup Series, Talladega (E)
    04:00
    UEFA CHAMPIONS LEAGUE: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    Τσέλσι - Μάριμπορ (Μ)
  • Novasports 3
    09:00
    EUROLEAGUΕ: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    Ολυμπιακός - Λαμποράλ Κούτσα (Μ)
    11:00
    SUPER EUROLEAGUE
    Αθλητική εκπομπή (M)
    12:30
    EUROLEAGUΕ: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    Ζαλγκίρις Κάουνας-Νίζνι Νόβγκοροντ (Ε)
    14:30
    ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΓΚΟΛΦ
    European Tour (M)
    Live 15:00
    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
    Super League ΟΠΑΠ 2014-15 (Ζ)
    17:00
    ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗΣ
    Adidas Rockstars 2014 (E)
    Live 18:00
    ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ - ΜΠΟΡΝΤΟ
    Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
    Live 20:00
    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ
    Volley League 2014-15 (Ζ)
    22:00
    VOLLEY LEAGUE 2014-15
    ΠΑΟΚ - Φοίνικας Σύρου (Μ)
    00:00
    novasports3
    Ξανά κοντά σας στις 09:00
  • Novasports 4
    09:00
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΓΚΟΛΦ
    Αθλητικό πρόγραμμα (E)
    10:00
    ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ BLANCPAIN GT SPRINT
    Προκριματικός αγώνας, Zolder-Βέλγιο (Ε)
    11:30
    ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ BLANCPAIN GT SPRINT
    Αγώνας ταχύτητας, Zolder-Βέλγιο (Ε)
    13:05
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΓΚΟΛΦ
    Αθλητικό πρόγραμμα (E)
    14:00
    ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ BLANCPAIN GT SPRINT
    Zolder - Βέλγιο (E)
    15:00
    ΑΓΩΝΕΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΠΑΛΗΣ
    Monday Night Raw (M)
    16:00
    ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ NASCAR: SPRINT CUP SERIES
    Sprint Cup Series, Talladega (E)
    17:00
    ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΓΚΟΛΦ
    European Tour (E)
    Live 17:30
    ΠΑΟΚ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ
    Volley League 2014-15 (Ζ)
    19:30
    ΜΠΑΣΚΕΤ 3X3: FIBA WORLD TOUR
    Rio de Janeiro Masters, Βραζιλία (E)
    20:00
    ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
    'Gods of War 5', Κέντρο ΔΑΪΣ (Μ)
    23:00
    ΤΕΝΙΣ: ATP 250 IF STOCKHOLM OPEN
    Ημιτελικοί, Στοκχόλμη (Ε)
    02:30
    novasports4
    Ξανά κοντά σας στις 09:00
  • Novasports 24
    08:00
    Novasports 24 HD
    22:00
    Novasports 24 HD
  • Novasports 6
    09:00
    ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΤΟΥ 'ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ'
    Live 21:45
    ΑΓΙΑΞ - ΙΓΚΛΣ
    Ολλανδικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Ζ)
    23:45
    ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΤΟΥ 'ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ'
  • Novasports 7
    09:00
    novasports7
    Ξανά κοντά σας αύριο στις 17:15
    00:00
    novasports7
    Ξανά κοντά σας στις 17:15
  • Eurosport
    Live 09:30
    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ
    Προκριματικός γύρος, Ιαπωνία (Z)
    Live 10:30
    ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
    Γιγ/Τεχν/Κατάβαση γυναικών, Αυστρία (Ζ)
    11:30
    ALL SPORTS: WATTS
    12:00
    ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
    12:45
    ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ
    13:00
    ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
    Γιγ/Τεχν/Κατάβαση γυναικών, Αυστρία
    Live 13:30
    ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
    Γιγ/Τεχν/Κατάβαση γυναικών, Αυστρία (Ζ)
    14:45
    ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ
    Τελικός, Σόφια
    16:45
    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ
    Προκριματικός γύρος, Ιαπωνία
    17:15
    ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
    18:00
    ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ
    18:15
    ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
    Γιγ/Τεχν/Κατάβαση γυναικών, Αυστρία
    18:45
    ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
    Γιγ/Τεχν/Κατάβαση γυναικών, Αυστρία
    19:30
    ΣΝΟΥΚΕΡ: SHANGHAI MASTERS
    Τελικός, Σαγκάη
    21:00
    ΜΑΧΗΤΙΚΑ ΣΠΟΡ
    King of Kings, Πολωνία
    Live 22:00
    ΜΑΧΗΤΙΚΑ ΣΠΟΡ: SUPERKOMBAT WORLD GP
    GP Final Elimination (Ζ)
    01:00
    ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ
    Ανασκόπηση, Rally Int'l du Valais
    01:30
    ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
    Προημιτελικά, Ντίσελντορφ
    03:00
    EUROSPORT
    Τέλος προγράμματος
  • Eurosport2
    06:00
    ΑΓΩΝΕΣ ΔΥΝΑΜΗΣ
    Champions League, Ζάμπια
    07:00
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ
    Αγώνας Amsterdam 6-day, 5η μέρα
    07:30
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ
    Αγώνας Amsterdam 6-day, 5η μέρα
    08:30
    ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ
    1η μέρα, Rally International du Valais
    Live 09:00
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ
    Saitama Criterium, Ιαπωνία (Ζ)
    10:30
    ALL SPORTS: WATTS
    11:00
    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ
    Προκριματικός γύρος, Ιαπωνία
    12:00
    ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
    Γιγ/Τεχν/Κατάβαση γυναικών, Αυστρία
    12:30
    ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ
    12:45
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ
    Αγώνας Amsterdam 6-day, 5η μέρα
    14:30
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ
    Saitama Criterium, Ιαπωνία
    15:30
    ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX
    Skate America - Σύντομος χορός
    16:30
    ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX
    Skate America - Σύντομο ανδρών
    Live 17:30
    ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
    Προημιτελικά, Ντίσελντορφ (Ζ)
    Live 20:30
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ
    Αγώνας Amsterdam 6-day, 6η μέρα (Z)
    23:45
    AMERICAN FOOTBALL: NCAA BIG TEN
    Ουινσκόνσιν - Μέριλαντ
    01:45
    ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
    Γιγ/Τεχν/Κατάβαση γυναικών, Αυστρία
    02:15
    ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
    Γιγ/Τεχν/Κατάβαση γυναικών, Αυστρία
    03:00
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ
    Αγώνας Amsterdam 6-day, 6η μέρα
    04:00
    ΜΑΧΗΤΙΚΑ ΣΠΟΡ: SUPERKOMBAT WORLD GP
    GP Final Elimination
  • Motors TV
    06:20
    ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΑΒΑΣΕΩΝ
    5ος γύρος
    06:45
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ FIA ΑΣΙΑΣ ΕΙΡΗΝΙΚΟΥ
    Ιαπωνία
    07:10
    IRISH TARMAC RALLY CHAMPIONSHIP
    Cork 20 Rally
    08:00
    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ: ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
    Ράλι Ισπανίας - 1η μέρα
    08:25
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ FIA ΑΣΙΑΣ ΕΙΡΗΝΙΚΟΥ
    Ιαπωνία
    08:50
    SIBIU RALLY CHALLENGE
    09:20
    IRISH TARMAC RALLY CHAMPIONSHIP
    Cork 20 Rally
    10:10
    ΒΡΕΤΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΞΗΣ ΜΕ ΤΡΑΚΤΕΡ
    The Great Ecclestone Show
    11:00
    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ: ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
    Ράλι Ισπανίας - 1η μέρα
    11:25
    ASIAN LE MANS SERIES
    3 Ωρες της Σαγκάης
    12:20
    MASERATI TROFEO
    5ος γύρος, Σαγκάη
    13:05
    ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ DRIFT
    Επεισόδιο 3
    13:35
    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ: ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
    Ράλι Ισπανίας - 1η μέρα
    14:00
    ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΣ
    12ος γύρος, Gold Coast - 1η κούρσα
    16:50
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MOTOCROSS ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ MX2
    Ανασκόπηση σεζόν - Μέρος 1ο
    18:30
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MOTOCROSS ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ MX2
    Ανασκόπηση σεζόν - Μέρος 2ο
    20:10
    ΣΤΑΜΑΤΑ - ΞΕΚΙΝΑ!
    20:30
    ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ CATERHAM - ΑΓΓΛΙΑ
    6ος γύρος, Σίλβερστοουν
    21:20
    ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΣ
    12ος γύρος, Gold Coast - Κούρσα 1 (E)
    23:30
    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ: ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
    Ράλι Ισπανίας - 2η μέρα
    00:00
    ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΤΩΝ ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΩΝ ΣΠΟΡ
    Επεισόδιο 18ο
    00:25
    ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ DRAGSTER
    5ος γύρος, Santa Pod
    00:50
    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ: ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
    Ράλι Ισπανίας - 2η μέρα
    01:15
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ FIA ΑΣΙΑΣ ΕΙΡΗΝΙΚΟΥ
    Ιαπωνία
    01:40
    ASIAN LE MANS SERIES
    3 Ωρες της Σαγκάης
    02:30
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MOTOCROSS ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ MX2
    Ανασκόπηση σεζόν - Μέρος 1ο
    03:15
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MOTOCROSS ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ MX2
    Ανασκόπηση σεζόν - Μέρος 2ο
    04:50
    ΣΤΑΜΑΤΑ - ΞΕΚΙΝΑ!
    05:05
    AUSTRALASIAN SUPERBIKES
    5ος γύρος, Wakefield Park Raceway
    05:55
    ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΣ
    12ος γύρος, Gold Coast - Κούρσα 1 (E)
  • ACTION 24
    06:00
    ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΤΣΕΛΣΙ
    Premier League: Τσέλσι - Λέστερ (Ε)
    08:00
    ACTION WEEKEND
    11:00
    VOLVO OCEAN RACE
    Action24
    11:30
    ΓΚΟΛ
    12:00
    MOBIL 1
    12:30
    Στην Κουζίνα της Εφης: Ο,τι Καλύτερο
    Εκπομπή μαγειρικής (M)
    13:00
    ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΤΣΕΛΣΙ
    Pr. League: Κρίσταλ Πάλας-Τσέλσι (Ε)
    15:30
    ΓΚΟΛ
    16:00
    ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΜΠΑΓΕΡΝ
    Champions League: Ρόμα - Μπάγερν (Ε)
    18:00
    ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
    Φέγενορντ - Χεράκλες (E)
    20:00
    ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ
    Ψυχαγωγική εκπομπή (Ε)
    21:00
    NINE
    22:00
    ΓΚΟΛ
    22:15
    Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
    Αρούκα - Πόρτο (Ε)
    00:15
    ΓΚΟΛ
    00:30
    ΑΡΓΑ
    Best of - Ψυχαγωγική εκπομπή
    02:30
    ΡΩΣΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
    ΤΣΣΚΑ - Κούμπαν (Ε)
    03:30
    ΡΩΣΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
    Κράσνονταρ - Ζενίτ (Ε)
    05:30
    ΓΚΟΛ
  • Nsports
    07:00
    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ EURO 2016
    Ελλάδα - Ρουμανία (M)
    09:00
    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ EURO 2016
    Φινλανδία - Ελλάδα (M)
    11:00
    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ EURO 2016
    Ελλάδα - Βόρεια Ιρλανδία (M)
    13:00
    UEFA CHAMPIONS LEAGUE: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    Ολυμπιακός - Γιουβέντους (Μ)
    15:00
    EUROLEAGUE: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    Μπάγερν - Παναθηναϊκός (Μ)
    17:00
    UEFA CHAMPIONS LEAGUE: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    Λίβερπουλ - Ρεάλ Μαδρίτης (Μ)
    19:00
    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ EUROLEAGUE
    20:00
    UEFA CHAMPIONS LEAGUE: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    ΤΣΣΚΑ - Μάντσεστερ Σίτι (Μ)
    22:00
    ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ MAGAZINE
    Αθλητικό πρόγραμμα (M)
    23:00
    ΑΡΣΕΝΑΛ MAGAZINE
    Αθλητικό πρόγραμμα
    23:30
    UEFA CHAMPIONS LEAGUE: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    Αντερλεχτ - Αρσεναλ (Μ)
    01:30
    ΑΡΣΕΝΑΛ MAGAZINE
    Αθλητικό πρόγραμμα
    02:00
    UEFA CHAMPIONS LEAGUE
    Μάντσεστερ Σίτι - Ρόμα (M)
    03:00
    ΙΣΠΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
    Λεβάντε - Ρεάλ Μαδρίτης (Μ)
    05:00
    EUROLEAGUE: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    Βαλένθια - Ολυμπιακός (Μ)