Δευτέρα 28/07/2014 |
| | | |

Tv Guide

Πρόγραμμα ανά Κανάλι Είδος εκπομπής
Help
Πρόγραμμα Καναλιών Αναζήτηση εκπομπών
Δείτε το πρόγραμμα των καναλιών που σας ενδιαφέρουν ακολουθώντας τα επόμενα βήματα:

  • Επιλέξτε ημερομηνία
  • Επιλέξτε θεματική κατηγορία καναλιών από την δεξιά στήλη του τηλεοπτικού οδηγού
  • Επιλέξτε χρονική ζώνη ημέρας από την αριστερή στήλη του τηλεοπτικού οδηγού.
Αναζητήστε εκπομπές που σας ενδιαφέρουν χρησιμοποιώντας το μηχανισμό αναζήτησης της ιστοσελίδας.
  • Nova 3D
  • Novasports 1 HD
    07:00
    ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
    Ατρόμητος - Καλλιθέα (E)
    09:00
    BASKET LEAGUE ΟΠΑΠ 2013-14
    ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός (06/04/14)
    11:00
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ INDYCAR
    Καλύτερα στιγμιότυπα, Τέξας (E)
    12:00
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2013-14: BEST GOAL
    Χρήστος Τζάνης (Πανθρακικός-Πανιώνιος)
    14:00
    WIMBLEDON CLASSIC MATCHES
    1977: Μποργκ - Γκερουλάιτις
    14:30
    Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΡΙΟ
    Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
    15:00
    51ο ΡΑΛΛΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
    15:15
    ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2014
    Κβίτοβα - Ζαχλάβοβα/Στρίτσοβα (Ε)
    17:00
    ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ NASCAR
    Brickyard 400 - Sprint Cup Series (M)
    18:00
    ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΙΛΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ICC
    Μίλαν - Μάντσεστερ Σίτι (E)
    20:00
    ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ UEFA EUROPA LEAGUE
    Αστέρας Τρίπολης - Ροβανιέμι (Ε)
    22:00
    ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΙΛΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ICC
    Λίβερπουλ - Ολυμπιακός (Ε)
    00:00
    WE ARE THE CHAMPIONS
    Τσέλσι - Γαλατασαράι (18/03/14)
    02:00
    ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
    Παναθηναϊκός - Ατρόμητος (Ε)
    04:00
    WIMBLEDON CLASSIC MATCHES
    2009: Φέντερερ - Ρόντικ
    04:30
    WIMBLEDON CLASSIC MATCHES
    2010: Ισνερ - Μαού
    05:00
    NOVASPORTS CLASSIC ZONE
    Κλασικές Αναμετρήσεις (26/01/14)
  • Novasports 2 HD
    09:00
    ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ NASCAR
    Brickyard 400 - Sprint Cup Series (E)
    12:30
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΝΙΣ
    Ιούλιος (Ε)
    13:00
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ INDYCAR
    Στιγμιότυπα, Streets of Toronto (E)
    14:00
    ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΙΛΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ICC
    Λίβερπουλ - Ολυμπιακός (Μ)
    16:00
    UEFA EUROPA LEAGUE-ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
    Αλκμααρ - Μπενφίκα (03/04/14)
    18:00
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2013-14: BEST GOAL
    Στέφανο Ναπολεόνι (Απόλλων-Ατρόμητος)
    20:00
    51ο ΡΑΛΛΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
    20:15
    WE ARE THE CHAMPIONS
    Τσέλσι - Γαλατασαράι (18/03/14)
    22:10
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2013-14: MVP
    26η αγ: Γ. Καντιμοίρης (ΠΑΣ - Βέροια)
    00:10
    ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΙΛΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ICC
    Μίλαν - Μάντσεστερ Σίτι (M)
    02:00
    UEFA EUROPA LEAGUE-ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
    Αλκμααρ - Μπενφίκα (03/04/14)
    04:00
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2013-14: BEST GOAL
    Στέφανο Ναπολεόνι (Απόλλων-Ατρόμητος)
  • Novasports 1
    07:00
    ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
    Ατρόμητος - Καλλιθέα (E)
    09:00
    BASKET LEAGUE ΟΠΑΠ 2013-14
    ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός (06/04/14)
    11:00
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ INDYCAR
    Καλύτερα στιγμιότυπα, Τέξας (E)
    12:00
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2013-14: BEST GOAL
    Χρήστος Τζάνης (Πανθρακικός-Πανιώνιος)
    14:00
    WIMBLEDON CLASSIC MATCHES
    1977: Μποργκ - Γκερουλάιτις
    14:30
    Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΡΙΟ
    Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
    15:00
    51ο ΡΑΛΛΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
    15:15
    ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2014
    Κβίτοβα - Ζαχλάβοβα/Στρίτσοβα (Ε)
    17:00
    ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ NASCAR
    Brickyard 400 - Sprint Cup Series (M)
    18:00
    ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΙΛΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ICC
    Μίλαν - Μάντσεστερ Σίτι (E)
    20:00
    ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ UEFA EUROPA LEAGUE
    Αστέρας Τρίπολης - Ροβανιέμι (Ε)
    22:00
    ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΙΛΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ICC
    Λίβερπουλ - Ολυμπιακός (Ε)
    00:00
    WE ARE THE CHAMPIONS
    Τσέλσι - Γαλατασαράι (18/03/14)
    02:00
    ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
    Παναθηναϊκός - Ατρόμητος (Ε)
    04:00
    WIMBLEDON CLASSIC MATCHES
    2009: Φέντερερ - Ρόντικ
    04:30
    WIMBLEDON CLASSIC MATCHES
    2010: Ισνερ - Μαού
    05:00
    NOVASPORTS CLASSIC ZONE
    Κλασικές Αναμετρήσεις (26/01/14)
  • Novasports 2
    09:00
    ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ NASCAR
    Brickyard 400 - Sprint Cup Series (E)
    12:30
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΝΙΣ
    Ιούλιος (Ε)
    13:00
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ INDYCAR
    Στιγμιότυπα, Streets of Toronto (E)
    14:00
    ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΙΛΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ICC
    Λίβερπουλ - Ολυμπιακός (Μ)
    16:00
    UEFA EUROPA LEAGUE-ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
    Αλκμααρ - Μπενφίκα (03/04/14)
    18:00
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2013-14: BEST GOAL
    Στέφανο Ναπολεόνι (Απόλλων-Ατρόμητος)
    20:00
    51ο ΡΑΛΛΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
    20:15
    WE ARE THE CHAMPIONS
    Τσέλσι - Γαλατασαράι (18/03/14)
    22:10
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2013-14: MVP
    26η αγ: Γ. Καντιμοίρης (ΠΑΣ - Βέροια)
    00:10
    ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΙΛΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ICC
    Μίλαν - Μάντσεστερ Σίτι (M)
    02:00
    UEFA EUROPA LEAGUE-ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
    Αλκμααρ - Μπενφίκα (03/04/14)
    04:00
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2013-14: BEST GOAL
    Στέφανο Ναπολεόνι (Απόλλων-Ατρόμητος)
  • Novasports 3
    09:00
    novasports3
    Ξανά κοντά σας στις 13:45
    13:45
    EUROLEAGUΕ: TOP 16
    Αναντολού Εφές - Μπαρτσελόνα (27/02/14)
    15:45
    EUROLEAGUΕ: TOP 16
    Μπάγερν Μ.-Ζαλγκίρις Καούνας (28/02/14)
    17:30
    EUROLEAGUΕ: TOP 16
    Αρμάνι Μιλάνο - Παναθηναϊκός (27/02/14)
    19:30
    ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ: FINA WORLD LEAGUE 2014
    Βραζιλία - Καναδάς (20/06/14)
    20:55
    BASKET LEAGUE ΟΠΑΠ 2013-14
    ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός (06/04/14)
    22:30
    BASKET LEAGUE ΟΠΑΠ 2013-14
    ΚΑΟ Δράμας - Πανελευσινιακός (24/04/14)
    00:30
    novasports3
    Ξανά κοντά σας στις 14:00
  • Novasports 4
    14:00
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΓΚΟΛΦ
    Αθλητικό πρόγραμμα (E)
    15:00
    ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ BLANCPAIN GT ΑΝΤΟΧΗΣ
    Σπα, Βέλγιο - 1η μέρα/Α' μέρος (M)
    18:00
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΓΚΟΛΦ
    Αθλητικό πρόγραμμα (M)
    19:00
    X-GAMES 2014
    Οστιν (E)
    20:00
    X-GAMES 2014
    Οστιν (Ε)
    21:00
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ INDYCAR
    Στιγμιότυπα, Streets of Toronto (E)
    22:00
    ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ NASCAR
    Brickyard 400 - Sprint Cup Series (Μ)
    23:00
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΓΚΟΛΦ
    Αθλητικό πρόγραμμα (E)
    00:00
    novasports4
    Ξανά κοντά σας στις 14:00
  • Novasports 24
    08:00
    Novasports 24 HD
    22:00
    Novasports 24 HD
  • Novasports 6
    09:00
    ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΤΟΥ 'ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ'
    21:00
    ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΤΟΥ 'ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ'
  • Novasports 7
    07:00
    novasports7
    Σύντομα κοντά σας...
    21:00
    novasports7
    Σύντομα κοντά σας...
  • Eurosport
    09:30
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
    21η διαδρομή: Evry - Paris
    11:00
    ΣΤΙΒΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
    6η μέρα, Γιουτζίν/ΗΠΑ
    12:30
    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
    Τελικός, Νορβηγία
    13:30
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
    21η διαδρομή: Evry - Paris
    Live 15:45
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF WALLONIE
    3η διαδρομή (Ζ)
    Live 18:50
    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ
    Ημιτελικά, Ουγγαρία (Ζ)
    Live 21:00
    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ
    Ημιτελικά, Ουγγαρία (Ζ)
    00:00
    ALL SPORTS: WATTS
    00:15
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
    21η διαδρομή: Evry - Paris
    02:30
    EUROSPORT
  • Eurosport2
    07:00
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
    21η διαδρομή: Evry - Paris
    07:30
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
    21η διαδρομή: Evry - Paris
    09:00
    ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΛΕΜΟΝΤ
    09:15
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ
    Γύρος Γαλλίας Γυναικών (La Course)
    10:15
    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MOTOCROSS
    MXGP - 2η κούρσα, Τσεχία
    11:00
    ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΘΕΡΙΝΟ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ
    HS 134, Βίσλα/Πολωνία
    12:30
    ΣΤΙΒΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
    6η μέρα, Γιουτζίν/ΗΠΑ
    14:00
    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ
    Φάση ομίλων: Γερμανία - Ουκρανία
    15:25
    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
    Τελικός: Ολλανδία - Ισπανία
    17:00
    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MOTOCROSS
    MXGP - 1η κούρσα, Τσεχία
    17:30
    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MOTOCROSS
    MXGP - 2η κούρσα, Τσεχία
    18:00
    ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΘΕΡΙΝΟ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ
    HS 134, Βίσλα/Πολωνία
    19:00
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
    21η διαδρομή: Evry - Paris
    21:10
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF WALLONIE
    3η διαδρομή
    22:00
    ΜΑΧΗΤΙΚΑ ΣΠΟΡ
    23:40
    ΣΤΙΒΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
    6η μέρα, Γιουτζίν/ΗΠΑ
    01:00
    ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΘΕΡΙΝΟ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ
    HS 134, Βίσλα/Πολωνία
    02:00
    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ
    Ημιτελικά, Ουγγαρία
    03:00
    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ
    Ημιτελικά, Ουγγαρία
    04:00
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF WALLONIE
    3η διαδρομή
    05:00
    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ
    Ημιτελικά, Ουγγαρία
  • Motors TV
    06:20
    ΒΡΕΤΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ GT
    5ος γύρος, Σπα Φράνκοσαμπ
    07:10
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ BRITCAR MSA
    7ος γύρος, Oulton Park
    07:35
    RENAULT CLIO CUP BENELUX
    3ος γύρος, Νίρμπουργκρινγκ
    08:00
    ΒΡΕΤΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ FORMULA 4
    4ος γύρος, Oulton Park
    08:50
    EUROFORMULA OPEN
    Καλύτερα στιγμιότυπα, Σίλβερστοουν
    09:45
    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERMOTO
    Castelletto di Branduzzo, Ιταλία
    10:10
    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ TRIAL
    Penrith, Ηνωμένο Βασίλειο
    11:00
    ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ DRIFT
    4ος γύρος, Tours Speedway
    11:25
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ FIA ΑΣΙΑΣ ΕΙΡΗΝΙΚΟΥ
    Αυστραλία
    11:55
    BTRDA RALLY CHAMPIONSHIP
    Nicky Grist Stages
    12:45
    IRISH TARMAC RALLY CHAMPIONSHIP
    Donegal International Rally
    13:35
    BEST OF CRASH
    Ιούλιος
    14:00
    AUTO MUNDIAL
    Επεισόδιο 29
    14:30
    MAXI BOAT
    Ιούλιος
    14:55
    AIR RACE F1
    15:20
    ΔΥΟ ΤΡΟΧΟΙ ΣΤΙΣ ΚΑΤΩ ΧΩΡΕΣ
    Επεισόδιο 29
    15:45
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ BRITCAR MSA
    7ος γύρος, Oulton Park
    16:10
    ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ
    4ος γύρος, Ζόλντερ - Μέρος 2ο
    16:35
    VOLKSWAGEN RACING CUP UK
    5ος γύρος, Σπα Φράνκοσαμπ
    17:05
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ UNITED SPORTSCAR
    Στιγμιότυπα, Πίστα Ινδιανάπολης
    18:45
    NASCAR NATIONWIDE SERIES
    Καλύτερα στιγμιότυπα, Ινδιανάπολη
    20:30
    NASCAR WHELEN EURO SERIES
    4ος γύρος, Νίρμπουργκρινγκ
    20:55
    ΚΥΠΕΛΛΟ PORSCHE CARRERA ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΣ
    4ος γύρος, Townsville
    21:20
    V8 UTES
    Townsville
    22:15
    SUPER 1 BRITISH KARTING CHAMPIONSHIPS
    Rotax & Cadet Series: Γύρος 3, Larkhall
    23:05
    KING OF EUROPE DRIFT SERIES
    Ηνωμένο Βασίλειο
    23:30
    ΒΡΕΤΑΝΙΚΗ FORMULA 3
    Σπα - 3η κούρσα (Ε)
    00:25
    ΒΡΕΤΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ FORMULA 4
    4ος γύρος, Oulton Park
    01:15
    NASCAR NATIONWIDE SERIES
    Καλύτερα στιγμιότυπα, Ινδιανάπολη
    02:55
    NASCAR WHELEN EURO SERIES
    4ος γύρος, Νίρμπουργκρινγκ
    03:20
    ΚΥΠΕΛΛΟ PORSCHE CARRERA ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΣ
    4ος γύρος, Townsville
    03:50
    ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΣ
    Καλύτερα στιγμιότυπα, Townsville
  • ACTION 24
    07:00
    ΡΩΣΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
    ΤΣΣΚΑ - Τομ (Ε)
    09:00
    ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
    Αλκμααρ - Αγιαξ (Ε)
    11:00
    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
    14:00
    SHOPPING LIVE
    15:00
    ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΤΣΕΛΣΙ
    Premier League: Φούλαμ - Τσέλσι (Ε)
    Live 17:00
    TODAY SPORTS
    Ενημερωτική εκπομπή (Ζ)
    18:00
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΑΠΟ ΚΟΥΝΙΑ
    Τα Καλύτερα
    18:30
    OOPS!
    Τα Καλύτερα
    19:00
    DRIVE & TRAVEL
    Ψυχαγωγικό μαγκαζίνο (Ε)
    20:00
    GOAL MESSI 2
    Διάφορα αθλήματα (Ε)
    21:00
    ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΜΠΑΓΕΡΝ
    Bundesliga: Μπάγερν - Βέρντερ (Ε)
    23:00
    ACTION ΕΣΤΙ
    Τα Καλύτερα
    01:00
    ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
    Αγιαξ - Φέγενορντ (Ε)
    03:00
    ΡΩΣΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
    Ζενίτ - Ντιναμό (Ε)
    05:00
    ΟΥΚΡΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
    Ζόρια - Σαχτάρ (Ε)
  • Nsports
    06:00
    Μουντιάλ 2014: Ολοι σε έναν Ρυθμό!
    11:00
    ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ
    Βουδαπέστη (E)
    14:00
    Μουντιάλ 2014: Ολοι σε έναν Ρυθμό!
    18:00
    ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2014, 3ος ΟΜΙΛΟΣ
    Κολομβία - Ελλάδα (Ε)
    20:00
    ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2014, 3ος ΟΜΙΛΟΣ
    Ιαπωνία - Ελλάδα (Ε)
    22:00
    ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2014, 3ος ΟΜΙΛΟΣ
    Ελλάδα - Ακτή Ελεφαντοστού (Ε)
    00:00
    ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2014, ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16
    Ελλάδα - Κόστα Ρίκα (E)
    02:30
    Μουντιάλ 2014: Ολοι σε έναν Ρυθμό!
    04:30
    ΑΝΔΡΕΣ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ
    Τελικός (E)