Πέμπτη 23/10/2014 |
|

Tv Guide

Πρόγραμμα ανά Κανάλι Είδος εκπομπής
Help
Πρόγραμμα Καναλιών Αναζήτηση εκπομπών
Δείτε το πρόγραμμα των καναλιών που σας ενδιαφέρουν ακολουθώντας τα επόμενα βήματα:

  • Επιλέξτε ημερομηνία
  • Επιλέξτε θεματική κατηγορία καναλιών από την δεξιά στήλη του τηλεοπτικού οδηγού
  • Επιλέξτε χρονική ζώνη ημέρας από την αριστερή στήλη του τηλεοπτικού οδηγού.
Αναζητήστε εκπομπές που σας ενδιαφέρουν χρησιμοποιώντας το μηχανισμό αναζήτησης της ιστοσελίδας.
  • Nova 3D
  • Novasports 1 HD
    07:00
    BASKET LEAGUE 2014-15
    ΑΕ Νέας Κηφισιάς - Ολυμπιακός (Ε)
    09:00
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2014-15
    ΠΑΟΚ - Ατρόμητος (Ε)
    11:00
    EUROCUP: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    ΠΑΟΚ - Ζιέλoνα Γκόρα (E)
    13:00
    CHAMPIONS LIVE!
    Champions League (E)
    15:00
    ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ BLANCPAIN GT SPRINT
    Αγώνας ταχύτητας, Zolder-Βέλγιο (Ε)
    16:30
    TODAY
    17:00
    ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ NASCAR: SPRINT CUP SERIES
    Sprint Cup Series, Talladega (M)
    18:00
    ΩΡΑ 6
    18:10
    TODAY
    18:30
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
    Αθλητικό πρόγραμμα (E)
    Live 19:00
    Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
    Αθλητική εκπομπή (Ζ)
    Live 20:00
    ΛΙΛ - ΕΒΕΡΤΟΝ
    UEFA Europa League: Φάση ομίλων (Ζ)
    Live 22:05
    ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ
    UEFA Europa League: Φάση ομίλων (Ζ)
    00:00
    EUROPA LEAGUE LIVE!
    02:00
    SUPER EUROLEAGUE
    Αθλητική εκπομπή (Μ)
    03:30
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS
    Αθλητικό μαγκαζίνο (E)
    04:00
    Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
    Αθλητική εκπομπή (E)
    05:00
    UEFA EUROPA LEAGUE: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    Κράσνονταρ - Βόλφσμπουργκ (M)
  • Novasports 2 HD
    06:00
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΓΚΟΛΦ
    Αθλητικό πρόγραμμα (M)
    07:00
    ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ BLANCPAIN GT SPRINT
    Zolder - Βέλγιο (Μ)
    08:00
    UEFA CHAMPIONS LEAGUE: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    Λουντογκόρετς - Βασιλεία (Μ)
    10:00
    UEFA CHAMPIONS LEAGUE: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    Μονακό - Μπενφίκα (Μ)
    12:00
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2014-15
    ΠΑΟΚ - Ατρόμητος (Ε)
    14:00
    UEFA YOUTH LEAGUE: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    Ολυμπιακός - Γιουβέντους (Μ)
    16:00
    ΓΑΛΛΙΚΑ ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
    10η Αγωνιστική (E)
    17:00
    NOVASPORTS CLASSIC ZONE
    Κλασικές Αναμετρήσεις (25/10/14)
    Live 19:00
    PRE GAME SHOW
    Φάση ομίλων: ΠΑΟΚ - Φιορεντίνα (Z)
    Live 20:00
    ΠΑΟΚ - ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ
    UEFA Europa League: Φάση ομίλων (Ζ)
    Live 22:05
    ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
    UEFA Europa League: Φάση ομίλων (Ζ)
    00:00
    UEFA EUROPA LEAGUE: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    ΠΑΟΚ - Φιορεντίνα (Ε)
    02:00
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2014-15
    Παναθηναϊκός - ΟΦΗ (Ε)
    04:00
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2014-15
    ΑΕΛ Καλλονής - Α.Ο.Κ. (E)
  • Novasports 1
    07:00
    BASKET LEAGUE 2014-15
    ΑΕ Νέας Κηφισιάς - Ολυμπιακός (Ε)
    09:00
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2014-15
    ΠΑΟΚ - Ατρόμητος (Ε)
    11:00
    EUROCUP: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    ΠΑΟΚ - Ζιέλoνα Γκόρα (E)
    13:00
    CHAMPIONS LIVE!
    Champions League (E)
    15:00
    ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ BLANCPAIN GT SPRINT
    Αγώνας ταχύτητας, Zolder-Βέλγιο (Ε)
    16:30
    TODAY
    17:00
    ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ NASCAR: SPRINT CUP SERIES
    Sprint Cup Series, Talladega (M)
    18:00
    ΩΡΑ 6
    18:10
    TODAY
    18:30
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
    Αθλητικό πρόγραμμα (E)
    Live 19:00
    Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
    Αθλητική εκπομπή (Ζ)
    Live 20:00
    ΛΙΛ - ΕΒΕΡΤΟΝ
    UEFA Europa League: Φάση ομίλων (Ζ)
    Live 22:05
    ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ
    UEFA Europa League: Φάση ομίλων (Ζ)
    00:00
    EUROPA LEAGUE LIVE!
    02:00
    SUPER EUROLEAGUE
    Αθλητική εκπομπή (Μ)
    03:30
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS
    Αθλητικό μαγκαζίνο (E)
    04:00
    Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
    Αθλητική εκπομπή (E)
    05:00
    UEFA EUROPA LEAGUE: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    Κράσνονταρ - Βόλφσμπουργκ (M)
  • Novasports 2
    06:00
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΓΚΟΛΦ
    Αθλητικό πρόγραμμα (M)
    07:00
    ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ BLANCPAIN GT SPRINT
    Zolder - Βέλγιο (Μ)
    08:00
    UEFA CHAMPIONS LEAGUE: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    Λουντογκόρετς - Βασιλεία (Μ)
    10:00
    UEFA CHAMPIONS LEAGUE: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    Μονακό - Μπενφίκα (Μ)
    12:00
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2014-15
    ΠΑΟΚ - Ατρόμητος (Ε)
    14:00
    UEFA YOUTH LEAGUE: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    Ολυμπιακός - Γιουβέντους (Μ)
    16:00
    ΓΑΛΛΙΚΑ ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
    10η Αγωνιστική (Ε)
    17:00
    NOVASPORTS CLASSIC ZONE
    Κλασικές Αναμετρήσεις (25/10/14)
    Live 19:00
    PRE GAME SHOW
    ΠΑΟΚ - Φιορεντίνα (Z)
    Live 20:00
    ΠΑΟΚ - ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ
    UEFA Europa League: Φάση ομίλων (Ζ)
    Live 22:05
    ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
    UEFA Europa League: Φάση ομίλων (Ζ)
    00:00
    UEFA EUROPA LEAGUE: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    ΠΑΟΚ - Φιορεντίνα (Ε)
    02:00
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2014-15
    Παναθηναϊκός - ΟΦΗ (Ε)
    04:00
    SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2014-15
    ΑΕΛ Καλλονής - Α.Ο.Κ. (E)
  • Novasports 3
    09:00
    novasports3
    Ξανά κοντά σας στις 13:00
    13:00
    EUROLEAGUΕ: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    Αναντολού Εφές - Ούνιξ Καζάν (Ε)
    15:00
    EUROLEAGUΕ: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    Ρεάλ Μαδρίτης - Ζαλγκίρις Κάουνας (Ε)
    17:00
    EUROCUP: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    ΠΑΟΚ - Ζιέλoνα Γκόρα (E)
    Live 19:00
    ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
    Euroleague: Φάση ομίλων (Ζ)
    21:00
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS
    Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
    21:30
    NOVASPORTS CLASSIC ZONE
    Παναθηναϊκός-Ουνιόν Ολύμπια (09/12/10)
    Live 22:00
    ΑΡΜΑΝΙ ΜΙΛΑΝΟ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
    Euroleague: Φάση ομίλων (Ζ)
    Live 00:00
    SUPER EUROLEAGUE
    Αθλητική εκπομπή (Z)
    01:30
    novasports3
    Ξανά κοντά σας στις 11:00
  • Novasports 4
    13:00
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΓΚΟΛΦ
    Αθλητικό πρόγραμμα (E)
    14:00
    ΤΕΝΙΣ: ATP 250 IF STOCKHOLM OPEN
    Τελικός, Στοκχόλμη (Ε)
    17:00
    ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗΣ
    Adidas Rockstars 2014 (E)
    18:00
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΓΚΟΛΦ
    Αθλητικό πρόγραμμα (M)
    19:00
    ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ NASCAR: SPRINT CUP SERIES
    Sprint Cup Series, Talladega (E)
    Live 20:00
    ΑΓΩΝΕΣ ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ!
    UEFA Europa League - 3η Αγωνιστική (Ζ)
    00:00
    UEFA EUROPA LEAGUE: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    Αϊντχόφεν - Παναθηναϊκός (Μ)
    02:00
    novasports4
    Ξανά κοντά σας στις 13:00
  • Novasports 24
    08:00
    Novasports 24 HD
    18:00
    ΩΡΑ 6
    18:10
    Novasports 24 HD
    Live 19:00
    Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
    Αθλητική εκπομπή (Z)
    20:00
    Novasports 24 HD
    22:00
    Novasports 24 HD
  • Novasports 6
    09:00
    ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΤΟΥ 'ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ'
    Live 20:00
    ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ - ΣΕΒΙΛΛΗ
    UEFA Europa League: Φάση ομίλων (Ζ)
    Live 22:05
    ΙΝΤΕΡ - ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ
    UEFA Europa League: Φάση ομίλων (Ζ)
    00:05
    ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΤΟΥ 'ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ'
  • Novasports 7
    Live 20:00
    ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
    Euroleague: Φάση ομίλων (Ζ)
    Live 22:00
    ΤΟΥΡΟΦ - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ ΟΥΛΚΕΡ
    Euroleague: Φάση ομίλων (Ζ)
    00:00
    UEFA EUROPA LEAGUE: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    Γιουνγκ Μπόις - Νάπολι (Μ)
    02:00
    novasports7
    Ξανά κοντά σας στις 21:00
  • Eurosport
    09:35
    ΣΝΟΥΚΕΡ: SHANGHAI MASTERS
    Τελικός, Σαγκάη
    11:00
    ALL SPORTS: WATTS
    11:55
    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA YOUTH LEAGUE
    Φάση ομίλων: Μπαρτσελόνα - Αγιαξ
    13:30
    ALL SPORTS: WATTS
    13:45
    ALL SPORTS: WATTS
    14:45
    ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ
    Τελικός, Γερμανία
    16:45
    DARTS: ΤΟΥΡΝΟΥΑ TOP OF GHENT
    Γάνδη, Βέλγιο
    18:30
    ALL SPORTS: WATTS
    19:15
    ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ
    19:40
    ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ
    Τελικός, Σόφια
    21:00
    ΜΑΧΗΤΙΚΑ ΣΠΟΡ
    23:00
    ΑΓΩΝΕΣ ΔΥΝΑΜΗΣ
    Champions League, Ζάμπια
    23:55
    ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ
    Rally International du Valais, Ελβετία
    00:05
    ΑΓΩΝΕΣ WRESTLING
    00:40
    ΑΓΩΝΕΣ WRESTLING
    01:30
    WORLD SERIES BY RENAULT
    Ανασκόπηση, Ισπανία
    02:00
    ALL SPORTS: WATTS
    02:30
    EUROSPORT
    Τέλος προγράμματος
  • Eurosport2
    07:00
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ
    Αγώνας Amsterdam 6-day, 3η μέρα
    07:30
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ
    Αγώνας Amsterdam 6-day, 3η μέρα
    08:25
    DARTS: ΤΟΥΡΝΟΥΑ TOP OF GHENT
    Γάνδη, Βέλγιο
    10:30
    ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP
    Ομιλοι: Λοκομοτίβ Κουμπάν - Βέντσπιλς
    12:05
    ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΗΣ EUROLEAGUE
    12:30
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ
    Αγώνας Amsterdam 6-day, 3η μέρα
    13:55
    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ GT ACADEMY
    14:10
    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA YOUTH LEAGUE
    Φάση ομίλων: Μπαρτσελόνα - Αγιαξ
    15:50
    ALL SPORTS: WATTS
    16:50
    ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΘΕΡΙΝΟ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ
    HS 140, Klingenthal/Γερμανία
    18:30
    ALL SPORTS
    19:00
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ
    Αγώνας Amsterdam 6-day, 3η μέρα
    Live 20:15
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ
    Αγώνας Amsterdam 6-day, 4η μέρα (Ζ)
    23:45
    ΜΠΡΑ ΝΤΕ ΦΕΡ
    00:15
    XTREME SPORTS: DEW TOUR
    Πόρτλαντ, ΗΠΑ
    01:15
    ΑΓΩΝΕΣ ΔΥΝΑΜΗΣ
    Champions League, Ζάμπια
    02:10
    ALL SPORTS: WATTS
    02:25
    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ
    Αγώνας Amsterdam 6-day, 4η μέρα
    04:00
    ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP
    Φάση ομίλων: Νίμπουργκ-Ολντενμπουργκ
    05:30
    AMERICAN FOOTBALL: NCAA BIG TEN
    Μινεσότα - Περντιού
  • Motors TV
    08:00
    ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΤΟΧΗΣ ΠΡΩΤΟΤΥΠΩΝ
    Στιγμιότυπα, 4 Ωρες του Εστορίλ
    09:45
    QUIT TARGA WEST
    10:35
    OTAGO RALLY
    11:00
    ΒΡΕΤΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟΥ ΡΑΛΙ
    Mc Rae Stages
    11:55
    ΔΥΟ ΤΡΟΧΟΙ ΣΤΙΣ ΚΑΤΩ ΧΩΡΕΣ
    Επεισόδιο 42
    12:20
    ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ
    8ος γύρος, Σπα Φράνκοσαμπ - Μέρος 1o
    12:45
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ EUROCUP CLIO
    Καλύτερα στιγμιότυπα, Χερέθ
    14:00
    ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ FORMULA 3
    Καλύτερα στιγμιότυπα, Χόκενχαϊμ
    15:45
    ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ DRAGSTER
    5ος γύρος, Santa Pod
    16:10
    Αγώνες Dragster UK Top Sportsman
    17:05
    ΒΡΕΤΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΞΗΣ ΜΕ ΤΡΑΚΤΕΡ
    The Great Ecclestone Show
    17:55
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ BRITCAR MSA
    12ος γύρος, Σίλβερστοουν
    18:20
    V DE V ENDURANCE SERIES
    Μάνι Κουρ
    18:45
    ΓΑΛΛΙΚΟ RALLYCROSS
    10ος γύρος, Dreux
    19:15
    NASCAR WHELEN EURO SERIES
    6ος γύρος, Le Mans
    19:40
    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERMOTO
    Supermoto των Εθνών, Ιταλία
    20:05
    ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ
    Στιγμιότυπα Moto 3 - Mugello
    20:55
    ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ
    Στιγμιότυπα Superbike- Mugello
    21:50
    ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ
    Στιγμιότυπα 600 Superport - Mugello
    22:40
    ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ
    Στιγμιότυπα Pre Moto 3- Mugello
    23:30
    AUSTRALASIAN SUPERBIKES
    5ος γύρος, Wakefield Park Raceway
    00:25
    AUSTRALASIAN SUPERSPORT
    5ος γύρος, Wakefield Park Raceway
    01:15
    BIKE WORLD
    Επεισόδιο 21ο
    01:40
    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERMOTO
    Supermoto των Εθνών, Ιταλία
    02:05
    ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΤΟΧΗΣ ΠΡΩΤΟΤΥΠΩΝ
    Στιγμιότυπα, 4 Ωρες του Εστορίλ
    03:45
    DANISH SPECIAL SALOON CAR CHAMPIONSHIP
    5ος γύρος, Jyllandsring
    04:10
    DANISH SPECIAL SALOON CAR CHAMPIONSHIP
    7ος γύρος, Jyllandsring
    04:35
    MATTSON SWEDISH GT4
    05:25
    ΔΥΟ ΤΡΟΧΟΙ ΣΤΙΣ ΚΑΤΩ ΧΩΡΕΣ
    Επεισόδιο 42
    05:55
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ GT ΑΣΙΑΣ
    10ος γύρος, Σεπάνγκ/Μαλαισία
  • ACTION 24
    06:00
    ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΤΣΕΛΣΙ
    Champions League: Τσέλσι - Σάλκε (Ε)
    08:00
    BLENDER
    10:00
    REACTION
    12:00
    ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΜΠΑΓΕΡΝ
    Bundesliga: Μπάγερν - Βέρντερ (Ε)
    14:00
    IT'S FOR YOU
    15:00
    ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΤΣΕΛΣΙ
    Pr. League: Κρίστακ Πάλας-Τσέλσι (Ε)
    17:00
    ΑΓΙΑΞ TV
    Αθλητική εκπομπή (E)
    18:00
    BRIEFING
    20:00
    GOOD LIFE
    20:30
    ΓΚΟΛ
    21:00
    SPORTS LIVE
    22:00
    EVENING REPORT
    23:00
    Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΗΜΕΡΑ
    Ενημερωτική εκπομπή
    00:30
    ΑΡΓΑ
    Ψυχαγωγική εκπομπή (M)
    02:30
    ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΜΠΑΓΕΡΝ
    Bundesliga: Μπάγερν - Στουτγκάρδη (Ε)
    04:30
    Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
    Μπράγκα - Εστορίλ (Ε)
  • Nsports
    06:00
    UEFA CHAMPIONS LEAGUE
    Αρσεναλ - Φενερμπαχτσέ (Μ)
    08:00
    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ EUROLEAGUE
    1η αγωνιστική (M)
    09:00
    ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
    10:00
    RUN GREECE
    10:30
    ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΣΑ ΠΙΝΤΟ
    Αθλητικό πρόγραμμα (Μ)
    11:00
    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ EUROLEAGUE
    1η αγωνιστική (M)
    12:00
    EUROLEAGUE: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    Βαλένθια - Ολυμπιακός (Μ)
    14:00
    UEFA CHAMPIONS LEAGUE: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
    Ολυμπιακός - Γιουβέντους (Μ)
    16:00
    ΑΡΣΕΝΑΛ MAGAZINE
    Αθλητικό πρόγραμμα
    16:30
    ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
    Μάντσεστερ Σίτι - Χαλ Σίτι (M)
    18:30
    ΑΡΣΕΝΑΛ MAGAZINE
    Αθλητικό πρόγραμμα
    19:00
    ΝΕΡΙΤ SPORTS SHOW
    21:00
    ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROLEAGUE
    Αθλητική εκπομπή - Pre game
    Live 21:45
    ΜΠΑΓΕΡΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
    Euroleague: Φάση ομίλων (Ζ)
    23:30
    ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROLEAGUE
    Αθλητική εκπομπή - Post game
    01:00
    ΙΣΠΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
    Λεβάντε - Ρεάλ Μαδρίτης (Μ)
    03:00
    UEFA CHAMPIONS LEAGUE
    Μάντσεστερ Σίτι - Ρόμα (M)
    05:00
    ΙΣΠΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
    Ρεάλ Μαδρίτης - Αθλέτικ Μπιλμπάο (M)