Κυριακή 01/03/2015 |
|


Novasports Mobile

Novasports1
07:00 - 09:00
ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Τουλούζ - Σεντ Ετιέν (E)
09:00 - 12:30
ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ
18η Αγωνιστική (M)
12:30 - 13:00
NOVASPORTS CLASSIC ZONE
14:30 - 14:50
TODAY
15:00 - 15:30
Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΡΙΟ
Αθλητικό μαγκαζίνο (E)
15:30 - 16:00
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Αθλητικό πρόγραμμα (E)
16:00 - 17:55
UEFA CHAMPIONS LEAGUE: ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16
Μπάγερ Λεβερκούζεν - Ατλέτικο Μ. (E)
18:00 - 20:00
ΜΟΝΠΕΛΙΕ - ΝΙΣ
LIVEΓαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
20:00 - 20:30
Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΡΙΟ
Αθλητικό μαγκαζίνο (E)
20:30 - 21:00
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΝΙΣ
Φεβρουάριος (Ε)
21:00 - 23:30
ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
LIVEΑθλητική εκπομπή (Z)
22:00 - 00:00
ΜΟΝΑΚΟ - ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ
LIVEΓαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
00:00 - 02:00
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Πόρτο - Σπόρτινγκ (Μ)
02:00 - 04:00
SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2014-15
Πανιώνιος - Λεβαδειακός (Ε)
04:00 - 05:50
BASKET LEAGUE 2014-15
Ρέθυμνο Aegean - Παναθηναϊκός (M)
Novasports1
06:00 - 06:30
NOVASPORTS CLASSIC ZONE
Πανιώνιος - Βέροια (19/10/97)
06:30 - 07:00
NOVASPORTS CLASSIC ZONE
ΠΑΟΚ - Ηρακλής (05/03/00)
07:00 - 09:00
UEFA EUROPA LEAGUE: ΦΑΣΗ ΤΩΝ 32
Σπόρτινγκ - Βόλφσμπουργκ (M)
09:00 - 11:00
UEFA EUROPA LEAGUE: ΦΑΣΗ ΤΩΝ 32
Φέγενορντ - Ρόμα (Μ)
11:00 - 13:00
SUPER LEAGUE ΟΠΑΠ 2014-15
Αστέρας Τρίπολης - ΟΦΗ (E)
13:00 - 15:00
UEFA EUROPA LEAGUE: ΦΑΣΗ ΤΩΝ 32
Ζενίτ - Αϊντχόφεν (Ε)
15:00 - 16:00
ΣΚΙ: BELIEVE
Ιστορίες Δράσης (E)
15:30 - 16:00
WORLD SNOWBOARD TOUR LIFESTYLE
Burton European Open (E)
16:00 - 16:20
TODAY
16:30 - 18:20
ΡΕΘΥΜΝΟ AEGEAN - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
LIVEBasket League 2014-15 (Ζ)
18:30 - 20:30
UEFA EUROPA LEAGUE: ΦΑΣΗ ΤΩΝ 32
Φιορεντίνα - Τότεναμ (Ε)
20:30 - 21:00
NOVASPORTS CLASSIC ZONE
Ατρόμητος - Παναθηναϊκός (19/11/06)
21:15 - 23:15
ΠΟΡΤΟ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ
LIVEΠορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Ζ)
23:15 - 23:45
NOVASPORTS CLASSIC ZONE
ΠΑΟΚ - ΑΕΚ (01/03/98)
23:50 - 00:10
TODAY
00:10 - 02:10
UEFA EUROPA LEAGUE: ΦΑΣΗ ΤΩΝ 32
Ολυμπιακός - Ντνίπρο (E)
02:05 - 04:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΔΑΝΙΑΣ
Μπρόντμπι - Μίντιλαντ (M)
04:00 - 06:00
UEFA EUROPA LEAGUE: ΦΑΣΗ ΤΩΝ 32
Ιντερ - Σέλτικ (Μ)
Novasports1
08:30 - 10:30
EUROLEAGUE: TOP 16
Νίζνι Νόβγκοροντ - Αρμάνι Μιλάνο (Μ)
10:30 - 12:30
VOLLEY LEAGUE ΟΠΑΠ 2014-15
Παμβοχαϊκός - Παναθηναϊκός (E)
12:30 - 14:30
EUROLEAGUE: TOP 16
Μακάμπι Τελ Αβίβ - Παναθηναϊκός (E)
14:30 - 16:20
BASKET LEAGUE 2014-15
Κολοσσός Ρόδου - Απόλλων Πάτρας (E)
16:30 - 17:00
ROLEX SPIRIT OF A CHAMPION
The Greatest (E)
17:00 - 19:00
ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ OPEN
Οι Δέκα Κορυφαίοι Πρωταθλητές (E)
18:00 - 20:00
ΑΡΗΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ
LIVEVolley League ΟΠΑΠ 2014-15 (Ζ)
20:00 - 22:00
EUROLEAGUE: TOP 16
Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας (Ε)
22:00 - 23:50
BASKET LEAGUE 2014-15
Ρέθυμνο Aegean - Παναθηναϊκός (M)