|

Euroleague

H εκπομπή ''Super Euroleague'' (video)

25/10/2014 11:21 H εκπομπή ''Super Euroleague'' (video)

Δείτε την εκπομπή του Novasports «Super Euroleague» με όλο το ρεπορτάζ από τους αγώνες της αγωνιστικής. ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ ΑΡΘΡΟΥ
Φίλε, εγώ Ολυμπιακός είμαι...
09:37 - 25.10.2014

"Φίλε, εγώ Ολυμπιακός είμαι..."

O Χρήστος Καούρης βρέθηκε σε Μόναχο και Φάληρο και γράφει για τους λόγους που τον άφησαν χαμογελαστό μετά τη δεύτερη αγωνιστική της Euroleague.
Πέρκινς: «Θα μπορούσαμε να πάρουμε τη νίκη» (video)
00:42 - 25.10.2014

Την άποψη πως αν η Λαμποράλ Κούτσα έκανε κάποια πράγματα λίγο καλύτερα, θα μπορούσε να είχε φύγει με τη νίκη από το ΣΕΦ εξέφρασε ο Ντορόν Πέρκινς με δηλώσεις του στην κάμερα του novasports.
Κρέσπι: «Η μπάλα πρέπει να καταλήγει στο καλάθι»
00:34 - 25.10.2014

Στην αστοχία της ομάδας του στα τελευταία λεπτά του ματς στάθηκε ο Μάρκο Κρέσπι μετά την ήττα της Λαμποράλ Κούτσα από τον Ολυμπιακό στο ΣΕΦ.
Τόμιτς: «Ήμασταν συγκεντρωμένοι και τα 40 λεπτά» (video)
00:30 - 25.10.2014

Στη συγκέντρωση και τον χαρακτήρα που έδειξαν οι παίκτες του Ολυμπιακού στάθηκε ο Μίλαν Τόμιτς μετά τη νίκη επί της Λαμποράλ Κούτσα για τη 2η αγωνιστική των ομίλων της Ευρωλίγκας.
Μάντζαρης: «Να ξαναφέρουμε τον κόσμο στο ΣΕΦ» (video)
00:24 - 25.10.2014

Ο Βαγγέλης Μάντζαρης με δηλώσεις του στην κάμερα του Novasports υποστήριξε πως ο Ολυμπιακός δεν βρίσκεται στην κατάσταση που θα ήθελαν, ενώ αναφερόμενος στην παρουσία του κόσμου τόνισε πως είναι στο χέρι των παικτών να τον ξαναφέρουν στο ΣΕΦ.
Πέτγουεϊ: «Πρέπει να βελτιωθούμε στην επίθεση» (video)
00:16 - 25.10.2014

Ο Μπρεντ Πέτγουεϊ με δηλώσεις του στην κάμερα του novasports υποστήριξε πως η καλή άμυνα έδωσε στον Ολυμπιακό τη νίκη επί της Λαμποράλ Κούτσα, ωστόσο τόνισε πως πρέπει να βελτιωθούν στο επιθετικό κομμάτι.
Μαρμαρινός: «Θέλουμε τη νίκη έστω και με μισό πόντο»
00:11 - 25.10.2014

Το αποτέλεσμα και όχι η εμφάνιση προέχει αυτή την περίοδο για τον Ολυμπιακό, όπως δήλωσε στην κάμερα του novasports ο εκ των συνεργατών του Μίλαν Τόμιτς, Χρήστος Μαρμαρινός.
Ντάνστον: «Έπρεπε να είμαστε πιο συγκεντρωμένοι»
00:05 - 25.10.2014

Μπορεί ο Ολυμπιακός να πήρε τη νίκη απέναντι στην Λαμποράλ Κούτσα για τη δεύτερη αγωνιστική των ομίλων της Ευρωλίγκας, ωστόσο σύμφωνα με τον Μπράιαντ Ντάνστον οι «ερυθρόλευκοι» θα έπρεπε να παρουσιαστούν πιο συγκεντρωμένοι.
Τόμιτς: «Η άμυνα μας έδωσε τη νίκη»
00:01 - 25.10.2014

Στην καλή άμυνα του Ολυμπιακού απέδωσε τη νίκη επί της Λαμποράλ Κούτσα ο Μίλαν Τόμιτς με δηλώσεις του στην κάμερα του novasports.
Έκανε το «2 στα 2» η Εφές
00:00 - 25.10.2014

Ο Ντούσαν Ίβκοβιτς οδήγησε την Αναντολού Εφές σε μια επαγγελματική νίκη 82-75 επί της Σάσαρι στη Σαρδηνία.